۱۱ : ۵۳ 8 ذی‌الحجه 1439 / 20 August 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ مرداد

عرضه دومین خودرو پسابرجامی در سال 97
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه دومین ثمره پسابرجامی در صنعت خودرو در سال 97 خبر داد و گفت: محصول پژو 301 در سال آینده با بیش از 50 درصد ساخت داخل وارد بازار خواهد شد. 95 درصد از بدنه این خودرو ساخت داخل است.

کارآمدنیوز :  به گزارش ایکوپرس مهندس هاشم یکه زارع در بازدید وزیر صنعت از ایران خودرو و رونمایی از کتاب مسئولیت های اجتماعی، کارکنان، سهامداران و مشتریان را سه گروه ذینفع ایران خودرو عنوان کرد و با اعلام عبور از مرز تولید 700 هزار دستگاه در روزهای گذشته گفت: ما خود را متولی آرامش خاطر و دور کردن کارکنان از دغدغه برای تولید با کیفیت هستیم که در این بخش تلاش می کنیم بهترین ها را برای افرادی که در سنگر تولید به صورت شبانه روزی درحال فعالیت هستند درنظر بگیریم.

وی افزود: ما مسئولیت داریم تا حافظ منافع سهام داران ایران خودرو باشیم تا با ارایه حساب های شفاف و آینده نگری، سودآوری مناسبی را برای آنان فراهم آوریم.

مهندس یکه زارع مشتری را مهم ترین ذینفع ایران خودرو دانست و گفت: باید منافع دو گروه کارکنان و سهامداران معطوف به جلب منافع مشتریان باشد.

وی مشتریان را عضوی از خانواده بزرگ ایران خودرو دانست و گفت: مشتری باید با تحویل خودرو با کیفیت و قیمت مناسب نسبت به ایران خودرو وفادار شود.

مهندس یکه زارع عکس العمل سریع ایران خودرو در حادثه زلزله کرمانشاه و ساخت مدرسه در سیستان و بلوچستان را از اقدامات در حوزه مسئولیت های اجتماعی این خودروساز عنوان کرد و گفت: توجه به محیط زیست نیز از دیگر سرفصل های مهم مورد توجه ایران خودرو است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: با این که قانون فرصت دوساله ای به خودروسازان داده اما ایران خودرو درحال حاضر نیز توان تولید محصول با استانداردهای یورو 5 را دارد که در صورت تامین سوخت مورد نیاز برای این سطح از آلایندگی، محصولات را براساس این استاندارد تولید می کند.

کد مطلب: 22370  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۷  |  ساعت: ۱۴ : ۴۰

نظرات ارسال شده