۱۷ : ۱ 8 ربیع‌الاول 1440 / 17 November 2018 / ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ آبان

کارگران چرخ توسعه کشور را به حرکت درمی آورند
گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی ضمن تبریک و گرامی‌داشت روز کار و کارگر، رشد مادی و ثروت هر کشور را مرهون همت بلند و تلاش کارگران آن دانست، کسانی که ثروت را تولید می‌کنند و رشد اقتصادی را به وجود می‌آورند.

کارآمدنیوز : به گزارش ایکوپرس در این پیام آمده است: امیدواریم در سالی که بر پیشانی آن عنوان «حمایت از کالای ایرانی» نقش بسته‌ است، توجه مسئولانه بیشتری به ارزش‌های کار و کارگر ایرانی شود و از رهگذر آن شاهد رشدی بیش از گذشته در پهن دشت عزیز کشورمان باشیم.
متن کامل این پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

روز شکوهمندی که در تقویم ایام با خط همت و تلاش، «عزت و غیرت» را ترسیم کرده است، روز آنان که به گفته رسول گرامی اسلام از دسترنج خود روزی فراهم می‌کنند و خداوند در این دستان با رحمت می‌نگرد، همان دستانی که آتش جهنم هیچگاه آن را نمی‌سوزاند، روز کار و کارگر که به قول پیرجماران، حضرت امام خمینی(ره)، حیات یک ملت مرهون آن است، این روز، برهمه کارگران مبارک باد.

 

گروه صنعتی ایران خودرو بر خود می‌بالد که خانواده بزرگش در شمار عزتمندانی است که با همتشان چشمه‌سارِ زلال زندگی در ایران اسلامی، جلا و روشنی می‌یابد. آنانکه سلاحشان، کار است و از این سلاح برای تداوم انقلاب، گسستن زنجیر وابستگی و در نهایت، کسب استقلال اقتصادی بهره می‌برند. بی‌شک کارگران، پیشگامان این حیاتِ بدیع و نشاط آفرینند.
رشد مادی و ثروت هر کشوری، مرهون همت بلند و تلاش کارگران آن کشور است. کسانی که ثروت را تولید می‏کنند و رشد اقتصادی را به‏وجود می‏ آورند، زیرا آن عنصر و عاملی که ‏همه اندیشه‌ها، برنامه‏‌ها و پیشرفت‌ها را در ‏عمل تحقق می‌بخشد، سرپنجه عاشقانه‌ای است که آهن تفته به دستان قدرتمند او خمیر می‌شود.

خرسندیم که اسلام عزیز به عنوان مکتب نجات‏بخش و تعالی‌‏بخش انسان‏ها، کار و کارگر را دارای ارزش و حرمت می‏شناسد و مفتخریم که رسول گرامی ما، محمد مصطفی(ص)، در برابر چشم همگان، بوسه بر دست کارگر زدند. این حکایت عزت را هرگز فراموش نخواهیم کرد.

ضمن تبریک دوباره این روز به همه آنان که در جای جای ایران اسلامی جامه تلاش و غیرت کار بر تن دارند و در خانواده عزتمند کارگری، گوشه‌ای از چرخ توسعه کشور را در مسیر تعالی می‌گردانند، امیدواریم در سالی که بر پیشانی آن عنوان «حمایت از کالای ایرانی» نقش بسته‌ است، توجه مسئولانه بیشتری به ارزش‌های کار و کارگر ایرانی شود و از رهگذر آن شاهد رشدی بیش از گذشته در پهندشت عزیز کشورمان باشیم

کد مطلب: 22557  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۲/۱۰  |  ساعت: ۱۳ : ۴۳

نظرات ارسال شده