۱۴ : ۵۳ 15 جمادی‌الثانی 1440 / 21 February 2019 / ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند

تنوع محصولات سایپا ستودنی است
استاندار آذربایجان غربی در بازدید از غرفه گروه سایپا در نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی گفت: محصولات گروه خودروسازی سایپا از تنوع خوبی برخوردار است و تلاش سایپا در این زمینه قابل ستایش است.

کارآمدنیوز : به گزارش سایپانیوز، محمدمهدی شهریاری به همراه نادر قاضی پور و روح الله حضرت پور نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، طی بازدید از محصولات گروه سایپا در سومین نمایشگاه خودرو، قطعات و‌ صنایع وابسته آذربایجان غربی، عملکرد گروه خودروسازی سایپا را در این نمایشگاه و به طور کلی در صنعت خودرو مثبت ارزیابی کرد و گفت: حضور گسترده گروه سایپا با تمام تولیدات و امکانات در این نمایشگاه نشان دهنده جایگاه مشتری مداری در این مجموعه صنعتی بوده که شایسته قدردانی است.

استاندار آذربایجان غربی به حضور پررنگ خودروسازان داخلی با آخرین دستاوردها در نمایشگاه ارومیه، اشاره و تاکید کرد: شرایط امروز کشور ایجاب می کند که به تولید ملی بیشتر از گذشته توجه کنیم و در این راستا باید از افزایش قیمت ارز جلوگیری شود تا محصولات داخلی با قیمت پایین تری به دست مصرف کنندگان برسد.

شهریاری با اشاره به اینکه فرصت خوبی در سطح استان آذربایجان غربی برای واحدهای تولیدی فراهم شده گفت: در شرایط کنونی واحدهای تولیدی می توانند ضمن صادرات برای کشور، ارزآوری هم داشته باشند که بسیار مهم است.

 استاندار آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد که با مدیریت کارآمد گروه سایپا، شرایط سخت این روزهای صنعت خودرو با موفقیت سپری خواهد شد و عملکرد سایپا در سال های اخیر، آینده روشنی را برای این خودروساز رقم خواهد زد.

کد مطلب: 23573  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۷/۱۴  |  ساعت: ۹ : ۴۹

نظرات ارسال شده