۵ : ۱۴ 13 رجب 1440 / 20 March 2019 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند

پیام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به مناسبت هفته بسیج
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی پیامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، بر ضرورت حضور بسیجیان با وحدت کلمه و انسجام آفرینی در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی و خط مقدم تولید ملی و صنعت کشور تاکید کرد.

کارآمدنیوز : به گزارش سایپانیوز، متن پیام دکتر محمدرضا سروش به مناسبت هفته بسیج به شرح ذیل است:

فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برای تاسیس بسیج مستضعفین عرصه ای وسیع و پهناور را بر روی چشمان مردمانی از جنس نور و ایمان گشود تا با تاسی از سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالحسین(ع) برای پاسداشت ارزش های ناب الهی و انسانی، با رشادت و ایثاری بی نظیر، در هشت سال دفاع مقدس جان خود را خون بهای روشن ماندن چراغی کنند که امام امت برافروخته بود.

بسیج این شجره طیبه در سال های پس از انقلاب اسلامی سایه سار امنی برای کشور عزیزمان در پس تمامی حوادث و فراز و نشیب ها بوده است. بسیجیان با حضور فعال خود و با تلاشی مخلصانه و مجاهدانه موفق شده اند قله های افتخار را در تمامی عرصه های نظامی، علمی، فرهنگی و اقتصادی فتح کنند و سرمشقی از کوششی ناتمام و اخلاق حسنه باشند تا بدانیم که بسیج نه یک عنوان که مسلکی ستودنی از میراث گران بهای معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

حضور مثمرثمر بسیجیان فقط محدود به عرصه های نظامی و سال های دفاع مقدس نیست و این رهروان راه ولایت نشان داده اند که با حضور فعال و مخلصانه در تمامی عرصه ها، گره گشای مشکلات کشور بوده اند.

امروز نیز بسیجیان گروه خودروسازی سایپا در عرصه جنگ تمام عیار اقتصادی که با تحریم های ظالمانه دشمنان نظام جمهوری اسلامی بر مردم مقاوم و شجاع ایران تحمیل شده، با وحدت کلمه و انسجام آفرینی در عرصه صنعت کشور در خط مقدم تولید ملی حضور دارند و بازوی توانمند صنعت خودروسازی کشور هستند.

 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس و تقارن میلاد پیامبر رحمت و مهربانی (هفته وحدت) و هفته بسیج، این ایام را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و بسیجیان آزاده و ایثارگر گروه خودروسازی سایپا تبریک عرض کرده و از خداوند قادر و متعال، عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز را مسئلت دارم. 

محمدرضاسروش

مدیرعامل

کد مطلب: 23911  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۹/۵  |  ساعت: ۲۰ : ۰

نظرات ارسال شده