۱ : ۷ 17 رمضان 1440 / 22 May 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد

بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی
مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات در تعمیرگاه های مرکزی سایپا بازدید کرد.

کارآمدنیوز : به گزارش سایپانیوز ، بهزاد پناهی در جریان این بازدید از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به مشتریان در طرح امداد نوروزی گروه سایپا قرار گرفت و ضمن گفت و گو با تعدادی از آنان ، نظرات آنان را در زمینه کیفیت ارایه خدمات و سرعت امداد رسانی جویا شد.

وی همچنین از تعمیرکاران تعمیرگاه به خاطر حضور در محل کار در ایام تعطیلات تشکر کرد و گفت: بدون شک تلاش شما همکاران گرامی، زمینه افزایش رضایت مشتریان را فراهم خواهد کرد.

پناهی همچنین با اشاره به آمادگی نمایندگی ها و واحدهای امدادی برای کمک به سیل زدگان، بر لزوم سرعت عملیات امدادی و تعمیرگاهی در مناطق سیل زده تاکید کرد.

لازم به ذکر است تعمیرگاه های مرکزی سایپا در تمام ایام نوروز به ارائه خدمات می پردازند. همچنین مشتریان محترم می توانند جهت دریافت خدمات امدادی با شماره 096550 تماس بگیرند بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی  بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی  بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی  بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی     بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی

کد مطلب: 24679  |  تاريخ: ۱۳۹۸/۱/۱۰  |  ساعت: ۱۲ : ۳۹

نظرات ارسال شده