کد مطلب: 22845  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۳/۲۳  |  ساعت: ۱۲ : ۴۰

دو ستاره کیفی برای سایپا 131 و 132

براساس گزارش ارزشیابی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در اردیبهشت ماه 97، سایپا 131 و 132 از محصولات گروه خودروسازی سایپا موفق به افزایش کیفیت و دریافت دو ستاره کیفی شدند.

کارآمدنیوز : به گزارش سایپانیوز، گروه خودروسازی سایپا بر اساس اجرای فرایندهای خاصی در تامین قطعات و تولید باکیفیت  و اجرای پروژه های ارتقای کیفی موفق شده است در اردیبهشت ماه 97 دو مدل از خانواده پراید که پیش از این با یک ستاره کیفی تولید می شدند را به شرایطی در تولید برساند که حائز دریافت دو ستاره کیفی در رده قیمتی کمتر از 25 میلیون تومان در بخش خودروهای سواری شوند.

سایپا 131 و 132 از خودروهای اقتصادی خانواده  X100( پراید ) محسوب می شوند که با توجه به قیمت اقتصادی و خدمات پس از فروش ارزان و مناسب همچنان طرفداران زیادی در بین مردم دارند.

همچنین در گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در اردیبهشت ماه امسال ،  از محصولات دیگر گروه خودروسازی سایپا ، در رده قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان خودروهای چانگان CS 35  و H330  سه ستاره کیفی و در رده قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان خودروهای ساندور و پارس تندر موفق به اخذ چهار ستاره کیفی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شدند.

گفتنی است در گزارش ارزشیابی کیفی خودروها در اردیبهشت ماه سال جاری در بخش خودروهای سنگین، همچنان کامیون ولوو باری FM460  و کشنده FH460 و FH500  از محصولات شرکت سایپادیزل با اخذ چهار ستاره کیفی جزو باکیفیت ترین خودروهای تولید داخل محسوب می شوند.

انتهاي خبر / پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی کارآمد نیوز

لينک مطلب: http://karamadnews.ir/ NSite/FullStory/?Id=22845