۱۱ : ۱۴ 6 رجب 1439 / 23 March 2018 / ۱۳۹۷ جمعه ۳ فروردين

صدر و قعرنشیان ریل صنعتی‌شدن+ جدول
تا پایان دی‌ماه سال جاری به ترتیب در استان‌های خراسان رضوی، یزد و فارس بیشترین و در استان‌های کرمان، خراسان شمالی و کهگیلویه‌ و بویراحمد کمترین میزان جواز تاسیس صنعتی صادر شده است.


چه تعداد طرح نیمه تمام صنعتی داریم؟
وزارت صنعت، معدن و تجارت تعداد طرح‌های نیمه تمام صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد را بیش از پنج هزار و 600 طرح اعلام کرد.


اشتباه خلبان، علت سانحه ماهان
وزیر راه و شهرسازی که مدتی بود برای پاسخ به سوالات خبرنگاران در جمع آنها حاضر نشده بود، روز گذشته در حاشیه یک مراسم افتتاح در استان تهران، از علت سانحه ماهان، وضعیت آزاد راه تهران-شمال، احداث کنارگذر استان البرز و اختصاص منابع برای نوسازی ناوگان هوایی از محل صندوق توسعه ملی پرده برداشت.مسکن 2درصد گران شد
قیمت هر متر مربع زیربنای مسکونی در نیمه دوم 89 نسبت به نیمه دوم 88 افزایش دو درصدی داشت.دفاعیه سازمان فروش اموال تملیکی
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تاکید کرد که کالاهای متروکه در صورت عدم مراجعه صاحب کالا، فقط با اذن حاکم شرع فروخته می‌شود.


مرغ صادر نمی‌شود
مدیرعامل اتحادیه‌ی سراسری مرغداران گوشتی کشور اعلام کرد: با پیشنهاد صادرات مرغ مازاد تولیدی کشور موافقت نشده و به دلیل گذشتن تاریخ مصرف، اولویت مصرف با مرغ منجمد خارجی شده است، در حالی‌که تولید داخلی روی زمین مانده است.مصرف آبمیوه در ایران یک چهارم اروپاست
سرانه‌ مصرف آبمیوه در ایران حدودا یک چهارم کشور‌های اروپایی و آمریکاست.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو