۲ : ۳۱ 1 رجب 1439 / 18 March 2018 / ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ اسفند

توزیع اسکناس نو آغاز شد + اسامی شعب
توزیع ۲۴ هزار میلیارد ریال اسکناس های نو به مناسبت عید نوروز، با همکاری بانک مرکزی از طریق شعب منتخب بانک‌های عامل از صبح امروز (دوشنبه ۲۱ اسفند ماه) آغاز شد.


ابلاغ وام 20 میلیون تومانی مسکن و جزئیات آن
مدیرعامل بانک مسکن از ابلاغ وام 20 میلیونی خرید مسکن از سوی بانک مرکزی به بانک مسکن خبر داد و گفت: متقاضیان وام خرید مسکن که قبلا 9 میلیون تومان سپرده می گذاشتند تا 18 میلیون وام بگیرند از این پس باید 10 میلیون تومان سپرده بگذارند تا 20 میلیون وام بگیرند.


احضار مدیران عامل دو بانک بزرگ
دو تن از مدیران عامل بانک‌های بزرگ کشور برای تایید صلاحیت مجدد به بانک مرکزی احضار شدند.سکه چهار نرخی شد
بازار سکه در تهران این روزها با چهار نرخ متفاوت روبه‌روست؛ از یک سو نرخ‌های رسمی و بانکی است که از همه پایین‌تر است و از سویی دیگر بازار با قیمت بالاتر. البته نرخ بانکی سکه نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان افزایش نشان می‌دهد که خود یک رکورد محسوب می‌شود.دلار آزاد 1178 تومان شد
قیمت دلار آزاد به 1178 تومان رسید.


هشدار بانک مرکزی به دارندگان کارت بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد : اخیراً در روشی جدید و از طریق ارسال پیامک، افراد سودجو نسبت به سوءاستفاده از حساب برخی افراد اقدام می‌نمایند.


سکه 20هزار تومان گران شد
نرخ فروش سکه درحالی هم‌اکنون در صرافی‌ها رکورد تازه‌ای را در بازار داخلی ثبت کرده است که اکثر سکه‌فروشی‌ها از فروش سکه خودداری می‌کنند. قیمت امروز سکه نسبت به روزهای قبل حاکی از افزایش بیش از 20 هزار تومانی است.


آیا نظام مالی ایران از نظام مالی جهانی جدا می شود؟
در صورت اجرایی شدن تحریم بانک مرکزی جمهوری اسلامی، نظام مالی ایران به صورت کامل از نظام مالی جهانی جدا شده و دولت ایران از دریافت ماهیانه میلیاردها دلار وجوه حاصل از معاملات نفتی خود بازمی ماند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو