۱۱ : ۱۶ 6 رجب 1439 / 23 March 2018 / ۱۳۹۷ جمعه ۳ فروردين

راه اندازی تلگرام کودکان تا فروردین ۹۷
عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به سازوکارهای عملیاتی اپراتورهای اینترنت کودکان گفت: به دنبال این هستیم تا در فروردین‌ سال آینده (۱۳۹۷) تلگرام کودکان را هم راه‌اندازی کنیم.

هواپیمایی فارس قشم:
"از پذیرش مسافران ویلچری و توانخواه معذوریم"
رئیس هیئت مدیره جامعه معلولان ایران گفت: هواپیمایی فارس ایر قشم در اقدامی سراسر لطف به معلولان عنوان کرده که "از پذیرش مسافران ویلچری و توانخواه معذور است"!


سفیر انگلیس در آستانه اخراج
پس از تصویب کلیات طرح کاهش رابطه با انگلیس که وزارت خارجه را ملزم به کاهش روابط تا سطح کاردار ظرف دو هفته پس از تصویب نهایی این قانون می کرد، نمایندگان وارد بررسی جزئیات این طرح شدند.


موبایل‌های میلیونی در تهران
روی این گوشی ها نام اختصاری دارنده آن درج شده و دارای روکش هایی از طلا و مزین به سنگها و جواهرات قیمتی مانند الماس است.


هواپیماربایی در مشهد تکذیب شد
درحالی که برخی سایت‌های خبری از اقدام به ربودن یک فروند هواپیمای مسافربری در فرودگاه مشهد خبر دادند، دادستان این شهر موضوع هواپیماربایی را تکذیب کرد.


تعیین مزد 91 وارد مرحله چانه زنی شد
رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگر کشور با اعلام برگزاری برخی نشست ها و آغاز بررسی ها برای تعیین حداقل دستمزد سال آینده کارگران، گفت: در مورد اصلاح قانون کار هم به دنبال دستیابی به توافق با کارفرمایان هستیم.


یک ماه اینترنت پرسرعت رایگان به مناسبت هفته بسیج
مخابرات منطقه البرز به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج تخفیف ویژه برای ثبت‌نام‌کنندگان متقاضی دریافت اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان تهران در نظر گرفته است.


شرایط جدید معافیت کفالت
سازمان وظیفه عمومی ناجا از جاری بودن مقررات اعطای معافیت کفالت به تک فرزند ذکور پدر بالای 60 سال تا ابلاغ قانون جدید وظیفه عمومی خبر داد.


۷ ساعت تأخیر در پرواز یک ساعته
مسافران شرکت هواپیمایی کیش ایر روز گذشته (جمعه) ۷ساعت در فرودگاه مهرآباد معطل ماندند و با وجود تحمل این تأخیر طولانی٬ یک بارهم به دلیل نقص فنی مجبور شدند هواپیمای خود را عوض کنند.


جدایی مشایی از کارگروه حمایت از تولید
دولت در مصوبه‌ای اسفندیار رحیم مشایی مشاور و رییس دفتر رییس‌جمهور را از کارگروه حمایت از تولید کنار گذاشت.


سومین اپراتور تلفن همراه رونمایی شد
صبح امروز در مراسمی با حضور وزیر کار و معاون وزیر ارتباطات، سیم‌کارت‌های اپراتور سوم با نام رایتل و به رنگ بنفش و خاکستری به صورت رسمی معرفی شد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو