۱۰ : ۳۵ 29 ربیع‌الاول 1439 / 18 December 2017 / ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ آذر

تب تند افزایش قیمت سیم‌کارت‌های رند در بازار
یک فعال صنفی حوزه بازار سیم‌کارت‌های تلفن همراه با اشاره به تب تند افزایش قیمت سیم‌کارت‌های رند در بازار گفت که در برخی از موارد برخی از مشتریان حتی قبل از مراجعه به بازار با شماره‌ای که مدنظر دارند تماس می‌گیرند و نسبت به خرید آن شماره اظهار تمایل می‌کنند.


خانواده بن لادن بلندترین برج جهان را می‌سازد
رکورد ساخت بلندترین برج جهان قرار است این بار توسط خانواده بن لادن شکسته شود.آغاز جوسازی بحرینی‌ها پس از هم‌گروهی با ایران
در حالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا بارها اعلام کرد که تخلفی در ورزشگاه‌های ایران صورت نگرفته است، اما بحرینی‌های همچنان به جوسازی خود ادامه می‌دهند و بازی در ایران را نامناسب و خطرناک جلوه می‌دهند.جلسه شورا در خیابان
بخشدار کلاردشت دفتر شورای بخش را بسته و اعضای شورا جلوی بخشداری چادرزده و تشکیل جلسه دادند!


سفری به دنیای دیدنی موش‌های نیم میلیون تومانی
محققان پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی برای نخستین بار در کشور موفق به راه‌اندازی آزمایشگاه و اتاق تمیز مخصوص نگهداری موش‌های دارای نقص ایمنی (nude mouse) شدند که به دلیل ضعف سیستم ایمنی و پذیرفتن اکثر پیوندهای بافتی، کاربردهای ویژه ای در تحقیقات انسانی و حیوانی دارند.


اختلال در برنامه های بی.بی.سی فارسی
اعتصاب فعالیت بی.بی.سی فارسی را مختل کرد


مجلس وارد ماجرای "آب بازی" شد
رئیس مجمع نمایندگان روحانی مجلس با انتقاد از آب بازی مختلط دختر و پسر در پارکهای شمال تهران، گفت: ما پیگیر این هستیم تا مشخص کنیم که بانی و متصدی این کار چه افراد و یا چه سامان و نهادی بوده تا با آنها برخورد کنیم.


هشدار به صاحبان سیم‌کارت اعتباری
گزارشهای مختلف از افزایش میزان مشکلات و سوءاستفاده‌‎‎‎ها از خرید قسطی سیم‌کارت تلفن همراه بویژه اعتباری‌ها در کشور حکایت دارند.


برای استفاده از سلاح سرد مجازات تعیین شد
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس طرح ممنوعیت ساخت، حمل و نگهداری سلاح‌های سرد، واردات، عرضه،‌ تولید، خرید و فروش و حمل انواع شمشیر، قمه، قداره و پنجه بوکس جرم تلقی شده و مجازات آن زندان و جزای نقدی است.


لایحه‌ افزایش تعطیلات عید فطر در راه مجلس
عصر یک‌شنبه در آخرین جلسه هیات دولت پیش از آغاز ماه مبارک رمضان ضمن تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بحث‌هایی در مورد افزایش تعطیلی یک‌روزه عید فطر انجام شد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو