۰ : ۱۷ 13 محرم 1440 / 24 September 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۲ مهر

اینترنت شبانه؛ توفیق اجباری یا تشویق به شب‌زنده‌داری؟!
در مقابل کاربرانی که از اینترنت شبانه ناراضی‌اند، ظاهرا برخی خواستار اینترنت شبانه از سوی اپراتورها هستند؛ اما به نظر می‌رسد تقابل این دو خواسته به تصور گران شدن هزینه اینترنت، موجب نارضایتی کاربران شده است.


30 ساله ها هم باید شناسنامه جدید بگیرند
به گفته معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور، 30 ساله ها نیز برای تغییر عکس شناسنامه خود براساس قانون باید به شعب ثبت احوال مراجعه کنند که در این صورت شناسنامه جدید برای آنها نیز صادر می شود.


ایران جزو 10 کشور حادثه خیر جهان
یک پژوهشگر و استاد دانشگاه گفت: ایران جزو 10 کشور حادثه خیز جهان است که در آن از 43 بلای شناخته شده 34 بلا، همواره روی می دهد و این موضوع نیازمند هشیاری و آمادگی بیشتر در مواقع بحرانی است.


نوعی باتری که با کاغذ کار می‌کند
شرکت سونی نمونه اولیه باتری‌های زیست‌محیطی جدیدی را در ژاپن عرضه کرده که انرژی مورد نیاز آن از کاغذ تامین می‌شود و می‌تواند در خانواده محصولات حامی محیط زیست طبقه‌بندی شود.


بازار مسکن در انتظار گام دوم قانون هدفمندی
در سال گذشته 50 درصد رشد اقتصادی کشور به‌دلیل توسعه بخش مسکن بوده است.


جریمه های جدید از شنبه
جریمه های جدید رانندگی از روز شنبه قرار است اعمال شود ،پلیس می گوید برای این کار آماده است اگر چه که رییس جمهور می گوید که خیلی اعتقاد ندارد که پول جریمه می‌تواند باعث کاهش کامل میزان تلفات و تخلفات شود


خداحافظی دل با لپ‌تاپ
شرکت دل با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که تولید سری نِت‌بوک‌های Inspiron Mini را متوقف کرده تا بر این اساس برای همیشه از بازار جهانی نِت‌بوک‌ها خارج شود.


وایمکس در خواب آشفته‌ فیبر نوری
وایمکس در روند فعالیت خود همچون وای‌فای اطلاعات را از طریق امواج رادیویی ارسال می‌کرد و به تمامی نقاط متقاضی تحویل می‌داد، به‌گونه‌ای که در این مسیر برای جلوگیری از دسترسی‌ غیرمجاز امواج فرستاده شده کدگذاری می‌شدند.


شرایط دریافت ریزمکالمات تلفن
علاقه‌مندان برای درخواست ADSL و ریزمکالمات تلفن باید ابتدا در سایت شرکت مخابرات استان تهران عضو شوند.


گوشی‌های هوشمند2012 چگونه‌اند؟
ناظران بازار می گویند بازار گوشی های هوشمند در سال 2012 شاهد تحولات اساسی خواهد بود.


عکاسی از حرکت نور
با ساخت یک دوربین دیجیتال استثنایی، عکاسی از سریع ترین رویدادهای طبیعی و حتی حرکت نور ممکن شده است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو