۶ : ۳۸ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.


شمارش معکوس افتتاح ان.جی.ال سیری
با تکمیل طرح ان.جی.ال سیری تا پایان امسال، از سوزاندن روزانه بیش از یک میلیون دلار گاز همراه جلوگیری خواهد شد.شرط وزیر نفت برای توسعه میادین غیرمشترک
وزیر نفت تاکید کرد تنها در صورتی که سرمایه‌گذاری مناسبی در صنعت نفت صورت گیرد، توسعه میادین غیرمشترک در برنامه این وزارتخانه قرار می‌گیرد.

به زودی انجام می‌شود
عرضه همه فرآورده‌های نفتی با کارت سوخت
مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از عرضه تمام فرآورده‌های نفتی با کارت سوخت خبر داد.اثرات تحریم نفت ایران بر بازارهای جهانی
موسسه جی پی مورگان آمریکا هشدار داد تحریم نفتی ایران از سوی اتحادیه اروپا بازار نفت را با شوکی بزرگ مواجه می کند و با توجه به وضعیت شکننده اقتصاد جهان این کار تصمیمی معقول نخواهد بود.


تولید نفت ایران ۲۵ هزار بشکه کاهش یافت
داو جونز اعلام کرد تولید نفت ایران در ماه نوامبر ( آبان) با ۲۵ هزار بشکه در روز کاهش نسبت به ماه قبل از آن به 3.525 میلیون بشکه در روز رسید.


آخرین مرحله ثبت‌نام گازسوزکردن وانت‌بارها
سخنگوی ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت با بیان اینکه ثبت‌نام برای طرح دوگانه‌سوز کردن وانت‌بارها امروز آغاز می‌شود، گفت: امکان تبدیل وانت‌بارها تا سقف ۱۰۰ هزار دستگاه در این طرح وجود دارد اما اگر صاحبان وانت‌بارها مراجعه نکنند در سال آینده برای گاز سوز کردن وانت‌بارها یارانه‌ای پرداخت نمی‌شود.


ساختمان‌ها هم برچسب‌دار می‌شوند
تا پایان امسال ساختمان‌های مسکونی، تجاری و دولتی برچسب مصرف انرژی دریافت می‌کنند."اسفندیار" به "پاسارگاد" رسید
بر همین اساس توسعه میدان مشترک نفتی اسفندیار در فاصله 95 کیلومتری جنوب غربی جزیره خارگ، با 532 میلیون بشکه نفت‌خام درجا که با کشور عربستان سعودی هم مشترک است، به بانک خصوصی پاسارگاد سپرده می‌شود.ساخت بلندترین خط لوله نفت ایران آغاز شد
ساخت خط لوله نایین - کاشان- ری به عنوان یکی از بلندترین خطوط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی ایران به طول تقریبی 420 کیلومتر و با سرمایه گذاری دو هزار و 600میلیارد ریالی آغاز شد.


ایران بزرگترین پتروشیمی جهان را راه‌اندازی کرد
معاون وزیر نفت از راه اندازی بزرگترین مجتمع پتروشیمی جهان در غیاب مشارکت شرکت آلمانی طرف قرارداد خبر داد و اعلام کرد: با راه‌اندازی مجتمع اروند، ایران از واردات یک محصول پتروشیمی به خودکفایی رسید.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو