۶ : ۴۳ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.


ورود گسترده لامپ‌های چینی به ایران
یک مقام مسئول در توانیر با اشاره به ورود گسترده لامپ‌های غیر استاندارد و بی کیفیت ساخت چین به بازار برق ایران اعلام کرد: این لامپ‌ها به صورت قاچاق وارد کشور شده اند.


افزایش 2 میلیون لیتری تولید بنزین سوپر
یک مقام مسئول در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به غیبت و تحریم طرح جدید بنزین سازی پالایشگاه آبادان توسط شرکتهایی از فرانسه، آلمان و انگلیس از راه اندازی طرح افزایش 2 میلیون لیتری بنزین سوپر ایران در سالجاری خبر داد.


تحریم قیمت جهانی نفت را افزایش داد
فرانس پرس اعلام کرد به دلیل وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران قیمت نفت در بازارهای جهانی ۱۲ سنت در هر بشکه افزایش یافت.


قبض‌های گاز زمستان چه رنگی خواهند بود؟
انتظار می‌رود با کوتاه‌تر شدن دوره صدور قبض‌ها و همچنین تغییرات متعددی که در اقلیم‌بندی و پله‌ها صورت گرفته، رقم قبض‌ها تا حدی مناسب‌تر از سال گذشته باشد.


تغییرات در وزارت نیرو
حسن علیزاده درحالی با مدیریت روابط عمومی وزارت نیرو خداحافظی می‌کند که از این به بعد مسئولیت مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد را برعهده خواهد داشت و از این به بعد محمد پیرعلی به عنوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو به کار خود ادامه خواهد داد.


45 نیروگاه آماده واگذاری به بخش خصوصی
معاون وزیر نیرو از آمادگی صنعت برق برای واگذاری 45 نیروگاه به بخش خصوصی خبر داد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو