۷ : ۱۸ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.


چرا سهمیه بنزین ‌١٠٠تومانی به پایان نمی‌رسد؟!
یک سال از توقف شارژ کارت‌های سوخت با بنزین 100 تومانی می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد بنزین 100 تومانی خیال تمام شدن ندارد.مدیرعامل آب‌ تهران هشدار داد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران با مطرح کردن این هشدار که در سال‌های آینده پایتخت با مشکلات جدی برای تامین آب مواجه خواهد شد، از برنامه‌های این شرکت برای مواجهه با این بحران خبر داد.

اجرای طرح پیش فروش نفت خام
هر نفر حداقل ۱۰ بشکه
به گفته وزیر نفت، پیش فروش نفت‌خام به مردم از طریق اوراق سلف نفتی هم اکنون تصویب شده است و پیش‌بینی می شود در آذرماه اجرائی شود.


سهمیه بنزین آذرماه اعلام شد
طبق قانون هدفمند کردن یارانه‌ها قرار است طی پنج سال و به تدریج قیمت انواع سوخت واقعی شود. از افزایش قیمت انواع سوخت یک سال می‌گذرد و به نظر می‌رسد افزایش قیمت یا کاهش سهمیه سوخت از دستور کار خارج شده است.


توسعه میادین غیر مشترک از دستور کار خارج شد
به دستور وزیر نفت، توسعه میادین نفت و گاز غیر مشترک از دستور کار این وزارتخانه خارج می‌شود.


10درصد برق تهران هدر می‌رود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد که تلفات شبکه‌های توزیع برق این شرکت کمتر از متوسط کشوری و حدود 10 درصد است.ایران در تولید بنزین خودکفا شد
پیش از این روزانه حدود 28 میلیون لیتر بنزین به کشور وارد می شد، ولی در حال حاضر با اجرای طرح‌های توسعه‌ای پالایشگاهها، واردات بنزین به کشور صفر شده است و فقط مقدار کمی از طریق واحدهای پتروشیمی تولید می شود.


قیمت نفت در بازارهای جهانی کاهش یافت
قیمت نفت در بازارهای جهانی از روز چهارشنبه تاکنون ۴ دلار کاهش یافته و به 108دلار در هر بشکه رسیده است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو