۶ : ۳۸ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.

پس لرزه های اختلاس بزرگ
پالایشگاه بیدبلند2 در کما
سال گذشته مسوولان شرکت ملی گاز، توسعه‌ پالایشگاه بیدبلند2 را از مهم‌ترین برنامه‌های خود در آن سال ذکر کرده بودند، اما هنوز خبر جدیدی از این پروژه به گوش نمی رسد و به نظر می آید به دنبال مسایل اخیر صورت گرفته در سیستم بانکی، آینده این پروژه هم بار دیگر با مشکل مواجه شده است.


بنزین ایرانی در هواپیماهای خارجی
اولین محموله سوخت جت ایران مطابق استانداردهای جهانی به زودی از طریق خط لوله وارد بازارهای جهانی می‌شود.


به بهانه طرح استیضاح وزیر نیرو
عدو شود سبب خیر ...
وزیر نیرو معتقد است که طرح مجدد موضوع استیضاح از سوی نمایندگان مجلس کمکی برای جلب توجه مجموعه مدیریتی کشور به مشکلات وزارت نیرو بود.


وزارت نفت: حادثه اخیر کشتی به ما ربطی ندارد
مدیر HSE وزارت نفت گفت : شرکت صاحب کشتی پیمانکاری است که برای شرکت تاسیسات دریایی نیز کار می کند و شرکت تاسیسات دریایی نیز زیر مجموعه وزارت صنعت است که در حال حاضر خصوصی شده است.


ناکامی بزرگ در تهران
درحالی که مقام‌های ایرانی پیش از آغاز نشست کمیسیون بین المللی آبیاری و زهکشی (ICID) در تهران از ایران به عنوان دارنده بیشترین شانس برای ریاست این کمیسیون نام می‌بردند، نماینده ایران رقابت را به نماینده چین واگذار کرد.


جزئیات غرق شدن کشتی کوشا-1 در خلیج فارس
در حالی که مسوول منطقه پارس تا امروز تاکید زیادی به زنده ماندن 13 سرنشین و خدمه کشتی کوشا-1 که عصر پنج‌شنبه در آبهای خلیج فارس غرق شد، داشت، آخرین اخبار از کشته شدن هر 13 نفر حکایت دارد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو