۱۵ : ۴۱ 10 صفر 1440 / 21 October 2018 / ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۹ مهر

افزایش تعرفه‌ مشترکان پرمصرف برق به تایید مجلس نیاز ندارد
سخنگوی صنعت برق گفت: در حال حاضر پیشنهاد افزایش تعرفه‌ی برق مشترکان پرمصرف به هیات دولت ارایه شده و اکنون درنوبت طرح در هیات دولت است که اگر تصویب شود، اجرایی شده و دیگر به تایید مجلس نیاز ندارد.سهمیه اضافی سوخت تاکسیران‌ها‌ واریز شد
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از واریز سهمیه اضافی سوخت تاکسیران‌ها‌ خبر داد.


تولید نفت اوپک به 29.57 میلیون بشکه در روز رسید
تازه ترین گزارش نشریه پلاتز نشان می دهد میزان تولید نفت 12 کشور عضو اوپک طی ماه ژوئن به بیش از 29.57 میلیون بشکه در روز رسید که نیم میلیون بشکه از ماه قبل بیشتر است.


سوآپ نفت همچنان متوقف است
معاون برنامه ریزی وزیر نفت سوآپی که در حال حاضر در ایران انجام می شود را به منظور تامین خوراک برخی از پالایشگاه های نفتی دانست و گفت: به شرکت ملی نفت ایران اعلام شده تا شرایط سوآپ نفت را بررسی و گزارش را به مقام عالی وزارت اعلام کند.


از مجتمع پتروشیمی بوشهر چه خبر؟
عملیات اجرایی مجتمع پتروشیمی بوشهر از حدود شش ماه پیش آغاز شده، ولی هیچ خبری درباره وضعیت جدید آن در دست نیست.بدهی نفتی هندی‌ها به ایران حداقل 5میلیارد دلار است
کشور هند برای فروش نفت ایران بازار مناسبی محسوب می‌شود و مدیران نفتی نیز بر این موضوع تاکید می‌کنند؛ با وجود این مشخص نیست که چرا آنان در مقابل بدهی‌های نفتی برخی کشورها قاطعانه عمل نمی‌کنند؟ دیروز چین و نیکاراگوئه، امروز هند و فردا؟!


بازی مافیای دخانیات!
چرا برخی سیگارها به راحتی قاچاق می‌شوند؟
آخرین بررسیهای انجام شده نشان می‌دهد که نزدیک به 50 درصد از کل بازار دخانیات ایران را سیگارهای قاچاق تشکیل می‌دهند؛ اما نکته جالب اینجاست که بخش قابل توجهی از این سیگارهای قاچاق را سیگارهایی تشکیل می‌دهند که واردات آنها به کشور قانونی است.

عضو کمیسیون انرژی:
می ترسیم به مخزن خالی پارس جنوبی برسیم
طبق پیش بینی‌ها، برداشت قطر از پارس جنوبی تا سال ۲۰۱۲ سه برابر ایران می‌شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو