۷ : ۳۳ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.


3 راهکار برای توقف کاهش تولید نفت
یک مقام مسئول در شرکت ملی نفت با تشریح سه راهکار برای توقف کاهش تولید نفت در ایران، از امکان استخراج نفت از مخزن بزرگ نفتی مارون حداقل تا 40 سال آینده خبر داد و گفت: تولید نفت در منطقه مارون امسال یک درصد کاهش یافته است.تهران به درخواست نفتی مسکو جواب رد داد
معاون وزیر نفت به دنبال درخواست وزیر انرژی روسیه پیشنهاد جدیدی را برای مشارکت و سرمایه گذاری گازپروم در صنعت نفت ایران مطرح کرد و گفت: امکان مذاکره و مشارکت این شرکت روسی در طرح توسعه میدان نفتی چنگوله وجود دارد.


کاهش تولید نفت در خوزستان صحت ندارد
مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب با تاکید بر اینکه کاهش تولید نفت در مناطق نفت خیز جنوب به هیچ وجه صحت ندارد، از احتمال مشارکت با شرکت های خارجی تامین کننده فاینانس همچون چین برای اجرای طرح های افزایش تولید نفت خبر داد.


استیضاح دوباره نامجو کلید خورد
طرح استیضاح وزیر نیروی دولت دهم برای بار دوم به دلیل عدم انجام تعهدات وزارت نیرو در حوزه آب و سدسازی و همچنین عدم پرداخت مطالبات پیمانکاران برق در مجلس شورای اسلامی تهیه شد.


پول را جیب به جیب نکنید
پرداخت 400 میلیارد تومان از بدهی وزارت نیرو تایید شد
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو