۶ : ۳۹ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.


بنزین «یورو 5» فاز به فاز می آید
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام کرد که با راه اندازی طرح های جدید در پالایشگاه های کشور، بنزین سوخت «یورو 5» بتدریج در سبد سوخت کشور قرار می گیرد.


3سال دیگر به قطر می‌رسیم
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اختصاص یک میلیارد دلار به این منطقه خبر داد و گفت: با توجه‌های ویژه صورت گرفته احتمالا تا سه سال دیگر میزان برداشت ما از پارس جنوبی با قطر مساوی شده و حتی ممکن است ما در برداشت از این کشور پیشی بگیریم.نفت خام خریدار داخلی ندارد
طلسم معامله نفت خام در بورس کالا شکسته شد

در مورد پالایشگاه ستاره خلیج فارس
بانک مرکزی به وعده‌اش عمل نکرد
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اظهار این که شرکت نیکو نتوانست اعتبار اعلام شده در تیرماه را برای ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس تامین کند، از وعده وزیر نفت برای تامین منابع مالی این طرح خبر داد.


درآمد 56 میلیارد دلاری ایران از فروش نفت
اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد درآمد نفتی ایران در 7 ماه نخست 2011 با افزایش 36 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 56 میلیارد دلار رسید.


اماراتی‌ها خرابکاری کردند
حجم برداشت نفت خام از میدان نفتی "نصرت" که با کشور امارات متحده عربی مشترک است و در این کشور "فاتح" نام دارد، به علت تزریق زیاد آب به مخازن این میدان توسط طرف عربی، بسیار محدود شده است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو