۸ : ۹ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.


تغییر سیاست شرکت ملی گاز
مدیر عامل شرکت گاز استان تهران به مجتمع‌هایی که موتورخانه مرکزی دارند توصیه کرد که به هیچ عنوان تصمیم به حذف موتورخانه و ایجاد کنتور به صورت مجزا نگیرند، چرا که موتورخانه بسیار ایمن‌تر از سایر سیستم‌هاست.صادرات گاز ایران به ترکیه از سرگرفته شد
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران از آغاز صادرات گاز ایران به ترکیه از روز پنجشنبه با حجم 16 میلیون متر مکعب خبر داد.


نخستین دستور گازی وزیر نفت
وزیر جدید نفت با صدور نخستین دستور گازی خود به توقف بیش از یکساله قرارداد 10 میلیارد دلاری طرح توسعه میدان گازی کیش پایان داد.


وزیر نفت: انتقاد نکنید!
وزیر نفت خطاب به کسانی که وزارتخانه متبوعش را متهم به گرانفروشی نفت در بورس می‌کنند، گفت: قیمتهایی که ما در بازار ارائه می‌کنیم براساس قیمتهای متعارف است، ضمن اینکه خود بورسی‌ها باید بتوانند کارهای مربوط به فروش نفت را در بورس انجام دهند.


بزرگترین قرارداد نفتی اروپا در ایران تعلیق شد
قرارداد طرح توسعه میدان نفتی جفیر به ارزش تقریبی نیم میلیارد دلار به دلیل اختلاف شرکت بلاروس نفت به عنوان بزرگترین شرکت اروپایی فعال در صنعت نفت ایران و شرکت ملی نفت به حالت تعلیق درآمد.


بالاخره سراجه قم گازدار شد
پس از گذشت یک سال و اندی و در حالی که مدیر شرکت ذخیره سازی گاز در اردیبهشت ماه خبر راه‌اندازی مخزن گاز طبیعی سراجه را اعلام کرده بود، این مخزن سرانجام امروز گازدار شد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو