۶ : ۳۸ 21 ذی‌القعده 1440 / 24 July 2019 / ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد

جزئیات نحوه حذف قبوض کاغذی برق
وزارت نیرو عزم خود را برای حذف قبوض کاغذی جزم کرده و طبق طرحی که برای این منظور در نظر گرفته شده است، مشترکان برق سراسر کشور از ابتدای مهرماه قبض کاغذی دریافت نخواهند کرد.


از سرگیری صادرات گاز ایران به ترکیه
پس از قطع یک روزه صادرات گاز ایران به ترکیه در پی انفجار بمب در مسیر این خط لوله، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: صادرات گاز امروز از سر گرفته می‌شود.جزییات برنامه های کاری وزیر پیشنهادی نفت
وزیر پیشنهادی نفت از برنامه های گسترده ای برای توسعه صنعت نفت و گاز کشور خبر می دهد


پیشرفت 91 درصدی خط لوله فاز 12 پارس جنوبی
مدیرعامل شرکت پتروپارس از پیشرفت 91 درصدی احداث خط لوله فاز 12 پارس جنوبی خبر داد.


قیمت جهانی نفت کاهش یافت
به دنبال ادامه نگرانیهای بین المللی در خصوص وضعیت بحران بدهی آمریکا و منطقه یورو قیمت جهانی نفت امروز چهارشنبه بار دیگر کاهش یافت.


شیطنت نفتی عربستانی‌ها
عربستان سعودی برای فروش سه میلیون بشکه نفت بیشتر به هند در ماه اوت قراردادهایی را امضا کرده است.مسئولیت جدید علی آبادی در وزارت نفت
با خروج احمد قلعه بانی از شرکت ملی نفت ایران و بازگشت وی به صنعت، احتمالا محمدعلی آبادی مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران را برعهده خواهد گرفت.


صادرات نفت ایران به هند کاهش یافت
صادرات نفت خام ایران در حالی از ابتدای مرداد ماه سالجاری تاکنون به طور متوسط روزانه 90 هزار بشکه کاهش یافته است که وزارت نفت این کاهش را "موقتی" می‌داند.


قیمت نفت کاهش یافت
با ادامه تنش ها میان کنگره و کاخ سفید بر سر سقف بدهی این کشور قیمت جهانی نفت با 29 سنت کاهش به 117.65 دلار در هر بشکه رسید.


حاشیه‌های "نمکی" یک نشست خبری
درحالی که حاشیه‌های مطرح شده درباره افتتاح سد بزرگ گتوند در یکی دوماه اخیر فضای اطراف این پروژه را تحت تاثیر قرار داده، نشست خبری مربوط به آبگیری این پروژه که امروز بزرگزار شد نیز از این حاشیه‌ها در امان نبود.احتمال تعطیلی جایگاههای بنزین غیر استاندارد
یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از پرداخت به طور متوسط سالانه بیش از 300 میلیارد تومان کارمزد به جایگاه های سوخت خبر داد و اعلام کرد: جایگاههای سوخت غیر استاندارد تعطیل می شوند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو