۱۱ : ۲۹ 3 ذی‌القعده 1439 / 16 July 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير

تک‌نرخی شدن ارز جواب نداد/ بازرسی از ۴ میلیون کاسب با ۱۲۰۰ بازرس بی‌حقوق!
رئیس اتاق اصناف ایران ضمن اعلام اینکه تک‌نرخی شدن ارز جواب نداد و برخی از آن سوء‌استفاده کردند، گفت: نگرانی مردم برای گرانی‌ها به حق است، اما به بازاریان ربطی ندارد. از سوی دیگر با ۱۲۰۰ بازرس بدون حقوق در اصناف نمی‌توان بازاری را که بیش از چهار میلیون کسبه دارد، بازرسی کرد.


‌آزاد‌راه همت تا مهرماه به کرج می‌رسد
مدیرکل‌ راه و ترابری استان تهران از اتصال ‌آزاد‌راه همت به کرج تا ابتدای مهرماه سال جاری خبر داد.


اسامی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس
عضو هیئت رئیسه مجلس از معرفی غضنفری، شیخ‌الاسلام، عباسی و رستم قاسمی برای تصدی 4 وزارتخانه به مجلس برای اخذ رای اعتماد از وکلای ملت خبر داد.


افزایش‌‌ 1/24درصدی اجاره‌بها در تهران
بهار امسال، متوسط اجاره‌ی ماهانه یک مترمربع زیربنای مسکونی در تهران نسبت به فصل قبل 2 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 24.1 درصد افزایش داشته است.بپذیرید که دولت تولیدکننده و تاجر خوبی نیست
سرپرست وزارت صنایع و معادن گفت: این موضوع که دولت نه تولید کننده و نه تاجر خوبی است، حقیقتی است آشکار که باید همه آن را بپذیرند و در باور واقعیت این معنا نیز اکراه نداشته باشند.


مرغ 2850 تومانی به بازار می‌آید
8 اتحادیه سراسری جزئیات تازه‌ای از تنظیم بازار گوشت، مرغ، میوه، خواروبار و زولبیا و بامیه را برای ماه مبارک رمضان اعلام کردند.


تعدادی آسمان‌خراش‌ در شمال تهران تخریب شدند
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: برخی از آسمان‌خراش‌ها در شمال تهران به دلیل تصرف غیرقانونی عرصه‌های منابع طبیعی تخریب شده‌اند.


قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد: 3400 تومان
پس از رایزنی‌های اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان با وزارت بازرگانی بالاخره قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان تعیین شد.


افزایش30 درصدی اجاره‌بها
یک ماه از اجرای قانون کنترل تعزیراتی بازار اجاره گذشته‌ است و اگرچه در ظاهر برخی مشاوران املاک به اجرای این قانون پایبند هستند اما قیمت‌های اعلام شده برای اجاره واحد‌های مسکونی چنین مسئله‌ای را تائید نمی‌کند.


حمل و نقل ریلی؛ شریان حیاتی کشور
ایجاد سیستم حمل و نقل کامل، منظم، گسترده و کارآمد از جمله نیازهای مهم برای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است و در این میان آن نوع از حمل و نقل که ایمن و ارزان‌ بوده و مصرف انرژی کمتری دارد بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.


آخرین آمارها نشان می‌دهد:
تحقق تنها 6درصدی سهم صنایع از درآمد هدفمندی یارانه‌ها
آخرین بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که کمتر از 6 درصد از سهم بخش صنعت و معدن از درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها محقق شده است.

IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو