۲۰ : ۵ 17 جمادی‌الثانی 1440 / 23 February 2019 / ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند

عراق با حذف دلار به واردات خود از ایران ادامه می‌دهد
یک مقام عراقی می‌گوید که این کشور، به نهایی کردن توافقی نزدیک شده است که با کنار گذاشتن دلار، به او اجازه می‌دهد به رغم تحریم‌های آمریکا، به واردات انرژی خود از ایران ادامه دهد.


قیمت تخم مرغ پایین آمد
رئیس اتحادیه مرکزی مرغ تخمگذار کشور گفت: به شهروندان قول داده بودیم قیمت تخم مرغ در آذر ماه متعادل شود که اواخر آبان به این تعادل رسیدیم.


سودآورترین شرکتهای صنعتی ایران
براساس آخرین اطلاعات منتشر شده درباره صورتهای مالی شرکتهای ایران، شرکت ایران خودرو سودآورترین شرکت صنعتی ایران شناخته شد.


واردات میوه ممنوع شد
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: براساس بخشنامه‌ی این وزارتخانه و تاکید مقام معظم رهبری، ثبت و سفارش و واردات انواع میوه‌ها به جز موز ممنوع است.


واردات مرغ ممنوع شد
وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه ورود مرغ را ممنوع کرده‌ایم، تصریح کرد: اعلام می‌کنیم که ورود هر نوع مرغ از خارج به کشور ممنوع است.6 اقدام دولت برای ارتقای کیفیت نان
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از 6 اقدام انجام شده در ارتقاء کیفیت نان خبر داد.


خودروسازان، پولدارترین شرکت‌های صنعتی ایران
براساس آخرین اطلاعات منتشر شده درباره صورتهای مالی شرکتهای ایران، شرکت ایران خودرو ثروتمندترین شرکت صنعتی ایران لقب گرفته است.


پایان مهلت انتخاب مدیرعامل دخانیات
دقیقا مشخص نیست که غضنفری در انتخاب مدیرعامل شرکت دخانیات با چه مشکلی روبه‌روست، اما از آن سو مهلت قانونی برای تعیین مدیرعامل شرکت دخانیات تنها سه ماه بوده که این مدت تمام شده است.صادرات سیمان فاقد استراتژی مشخص
در حالی که حجم صادرات صنعت سیمان ایران طی هفت ماهه سال جاری به حدود شش میلیون تن رسیده، بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که روند صعودی صادرات سیمان ایران بسیار کند بوده و همسایه غربی، ترکیه گوی سبقت را از صادرکنندگان ایرانی ربوده است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو