۲۳ : ۴ 12 محرم 1440 / 23 September 2018 / ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر

سکه و طلا دوباره افزایشی شد
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به تعیطلات چند روز گذشته گفت که علی‌رغم تعطیلات در بازار غیر رسمی، قیمت ارز افزایش داشته که همین مساله باعث افزایش قیمت سکه و طلا شد.

در اعتراض به مالیات بر ارزش افزوده
پارچه‌فروشان مغازه‌های خود را بستند
بعد از طلافروشان، پارچه فروشان دومین صنفی هستند که در به شکل گسترده‌ای در اعتراض به دریافت مالیات بر ارزش افزوده، فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده‌اند. این در حالی است که طلافروشان از بستن واحدهای صنفی خود به نتیجه مشخصی نرسیدند.فروش گوشت خالص گوساله بالاتر از 13هزار تومان تخلف است
رئیس اتحادیه تولید کنندگان گوشت گوساله گفت: با توجه به حجم گسترده توزیع گوشت قرمز در کشور، قیمت گوشت گوساله خالص کیلویی 13هزار تومان است و کسی بالاتر از این قیمت حق فروش ندارد.پرداخت جوایز صادراتی به صورت سهام
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران از تصویب کلیات طرح پرداخت جوایز صادراتی به صورت سهام خبرداد


اعتراض پارچه‌فروشان به مالیات بر ارزش افزوده
مدیر روابط عمومی شورای اصناف کشور درباره اعتراض پارچه‌فروشان نسبت به مالیات بر ارزش افزوده اظهار کرد: مشکلی که وجود دارد این است که بسیاری از خرده‌فروشان پروانه کسب بنکداری گرفته‌اند و اعتراضی که درحال حاضر صورت گرفته به این موضوع مربوط می‌شود.عراق هم سیب زمینی ایران را نمی‌خرد!
در حالی که کشور عراق هر ساله سیب‌زمینی مورد نیاز و کمبود داخلی خود را از بازار ایران تامین می‌کرد، طی سه سال اخیر به دلیل بالا بودن میزان مصرف سموم و کودهای شیمیایی و باقی مانده نیترات و ازت در این محصول، از واردات سیب‌زمینی از ایران خودداری می‌کند.


توضیحات گمرک درباره واردات گوشت خوک
واردات گوشت خوک ممنوع بوده و در گمرکات ایران ترخیص نمی شود.

رییس سازمان حمایت:
افزایش قیمت‌ها فقط 10 تا 12 درصد خواهد بود
رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و معاون وزیر بازرگانی متوسط افزایش قیمت‌هایی که این سازمان با آن‌ها موافقت کرده است را 10 تا 12 درصد اعلام کرد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو