۵ : ۵۳ 4 ربیع‌الثانی 1440 / 13 December 2018 / ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر

پیش فروش محصولات سایپا از فردا آغاز می شود
گروه خودروسازی سایپا پیش فروش اینترنتی سه محصول سایپا 111، سایپا131 و تیبا2 را از فردا آغاز می کند.


کاهش تعداد نمایندگی های خدمات پس از فروش خودروها
براساس آخرین گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تعداد نمایندگی‌های مجاز خدمات پس از فروش گروه خودروسازان در سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.


پورشه جای خود را در ایران باز می‌کند
براساس آمار گمرک ایران طی 9 ماهه سال 1390 بالغ بر 384 دستگاه انواع خودروهای پورشه به ارزش 33 میلیون و 849 هزار و 571 دلار وارد کشور شدند.


سرویس‌های جدید برای تیبا، ریو و ایکس100
سرویس ادواری به سرویس هایی اطلاق می‌شود که در آنها بخش های مشخص شده توسط نمایندگیهای مجاز سایپا مورد بازدید قرارگرفته و تنظیمات، تعمیرات و پیشگیری های لازم قبل از بروز ایراد در خصوص آنها انجام می‌شود.


تقدیر از ایران خودرو دیزل در عرصه رضایتمندی مشتری
از شرکت ایران خودرو دیزل به عنوان موسسه‌ای پیشرو در عرصه رضایتمندی مشتری تقدیر به عمل آمد.


یک خودرو چینی جدید در راه کرمان
گروه خودروسازی کرمان اخیرا قراردادی با شرکت چینی JAC امضا کرده تا بر اساس آن به تولید یکی از محصولات این خودروساز چینی بپردازد.


واردات 35 خودرو ممنوع شد
مقایسه دو لیست فعلی و لیست شهریور ماه خودروهایی وارداتی که امکان ثبت سفارش آن‌ها امکان‌پذیر بوده نشان می‌دهد که دیگر ثبت سفارش واردات بیش از 35 خودرو امکان‌پذیر نیست. در میان این خودروها انواع بنز و پورشه وجود دارد.


خودروسازان در صرافی ها
اگرچه گفته می شود خودروسازان و قطعه سازان با نرخ رسمی ارز (نرخ اعلامی بانک مرکزی) ثبت سفارش انجام می دهند و با این حساب نباید چندان متاثر از نوسان قیمت دلار و یورو و ین باشند ، اما این موضوع در شرایطی صدق می کند ، که تمام ثبت سفارش ها از طریق گشایش اعتبار (L/C) انجام شود نه اینکه کار به صرافی ها و ارز آزاد بکشد.


تفاوت ‌٦٠٠هزار تومانی تندرهای ایران
تندر 90 تولیدی پارس خودرو در مدل E2 به قیمت حدود 16 میلیون و 300 هزار تومان عرضه می‌شود و این در حالی است که قیمت مشابه ایران خودرویی آن حول و حوش 15 میلیون و 700 هزار تومان است.پژو206 و 405 رکورددار تولید ایران خودرو
در 9 ماهه امسال 563 هزار و 388 دستگاه انواع خودرو سواری در گروه صنعتی ایران خودرو تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل دو درصد رشد را نشان می‌دهد.


واردات پورشه متوقف شد
با اتمام مهلت ثبت سفارش واردات خودروی پورشه، ادامه واردات این خودرو منوط به تمدید دوباره این مهلت است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو