۲۱ : ۶ 17 جمادی‌الثانی 1440 / 23 February 2019 / ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند

ادامه طرح فروش محصولات سایپا از ساعت 16 امروز
فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت 16 امروز (شنبه 97.12.4) انجام می شود.


آغاز به کار گشت برخورد با گران‌فروشان خودرو
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عنوان کرد: خودروسازان افزایش قیمتی نداشته‌اند و اگر هم افزایش قیمتی باشد، در سطح عرضه و در مبادلات بین فردی است.


ال90 ایران خودرو بخریم یا سایپا؟
تندر90 ایران خودرو وپارس خودرو این روزها در بازار از جمله خودروهای پرفروش به شمار می‌روند، اما آنچه وجه تمایز این دو خودرو را ثابت می‌کند، اسناد و شواهد معتبری در خصوص تولید آن است که از مجاری رسمی کشور به‌دست آمده که می تواند تفاوت این دو را در تولید، فروش و تحویل به طور واقعی تشریح کند.


فروش نوروزی سایپا آغاز شد
از مهم ترین شرایط این طرح تحویل خودروها با سند سال 1391، کارت نارنجی با خدمات ویژه سفرهای نوروزی، سود مشارکت 30 درصدی و تخفیفات ویژه است.


ساپکو تندیس گرفت
ساپکو درنهمین همایش تعالی سازمانی ، موفق به دریافت تندیس بلورین این دوره از همایش شد .


جنرال ‌موتورز به دنبال خرید پژو
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه خبر داد که شرکت جنرال‌ موتورز آمریکا قصد دارد بخش کوچکی از سهام گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه را بخرد.


تعاونی ایران خودرو موسسه مالی و اعتباری می‌شود
مدیر عامل تعاونی اعتبار گروه صنعتی ایران خودرو درجمع خبرنگاران مهمترین نقشه راه 91 این تعاونی را در زمینه ارتقای سطح کمی و کیفی ارائه خدمات ، افزایش سود آوری و توسعه بازار خدمات را تشریح کرد .


ایساکو مشکلی درتامین قطعات یدکی ندارد
با برنامه ریزی های صورت گرفته ، شرکت ایساکو در سال 91 مشکلی از نظر تامین قطعات یدکی درشبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو ندارد .


صادرات قطعات سایپا 75 درصد افزایش یافت
احداث خطوط تولید خودرو در بازارهای ونزوئلا، سوریه، عراق و سودان فضا را برای صادرات 14 هزار دستگاه قطعات منفصله در 11 ماهه سال جاری فراهم کرده است.کاهش چشمگیر تولید 206 دوگانه سوز
تا ابتدای بهمن امسال در کشور حدود 145 هزار دستگاه پژو206 در مدل‌های مختلف تولید شده که این رقم نسبت به مدت مشابه در سال قبل 8.5 درصد و نسبت به سال 1388 بیش از 37 درصد رشد داشته است.


رنو آب پاکی را روی دست ایران ریخت
مدیرعامل رنوپارس گفت: موضوع مهم برای رنو حضور درازمدت، جا افتادن برند آن در ایران و آینده درخشان در این کشور است. به هر حال در آن مقطع نظر مدیرعامل قبلی رنوپارس واگذاری وظیفه تامین قطعات بود، اما رنو تصمیمی در این خصوص اتخاذ نکرده بود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو