۲۰ : ۲۶ 21 شوال 1440 / 25 June 2019 / ۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير
با حکم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا؛
امیر چراغعلی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان گروه سایپا شد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور حکمی امیر چراغعلی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا(سمیکو) منصوب کرد.

معاون بازاریابی و فروش سایپا:
فروش تسهیلاتی سایپا همچنان ادامه دارد
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: طرح فروش فوری اعتباری محصولات سایپا که با هدف عرضه مستقیم خودرو به مصرف‌کنندگان و مشتریان واقعی در راستای تنظیم بازار از روز ۷ خردادماه آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

نخستین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو(BIW98) برگزار می‌شود؛
گام دوم سایپا در پویش ملی بومی‌سازی قطعات
نخستین سمپوزیوم ساخت بدنه خودرو(BIW98) از سوی شرکت ایدکوپرس از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی سایپا باهمکاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

طرح ویژه سایپا برای ارائه خدمات در تعطیلات پایان هفته
خدمت‌رسانی رایگان امدادخودروسایپا در محدوده حرم مطهر امام(ره)
شرکت امداد خودرو سایپا به‌مناسبت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و همچنین تعطیلات عید سعید فطر خدمات ویژه‌ای را از 14 لغایت 17 خرداد ماه به زائران و مسافران ارائه می‌دهد.

معاون بازاریابی و فروش سایپا تشریح کرد:
اولویت‌بندی سایپا برای تحویل سریع خودرو به مصرف‌کنندگان واقعی
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا با پایش ثبت‌نام‌کنندگان، خودروهای مصرف‌کنندگان واقعی و تک‌ثبت‌نامی را در اولویت تحویل قرار می‌دهد.

قائم مقام مدیرعامل سایپایدک:
انجام سرویس‌های دوره‌ای خارج از نمایندگی‌های مجاز سایپا موجب ابطال گارانتی خودرو می‌شود
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک از الزام انجام سرویس‌های دوره‌ای محصولات گروه سایپا در شبکه نمایندگی‌های این خودروساز به عنوان شرط برقراری گارانتی خودرو خبر داد.


برگزاری نخستین نشست مشترک ساپکو و سازندگان پروژه خودرو301
نخستین نشست مشترک ساپکو و سازندگان پروژه تولید خودرو 301 با هدف اعلام سیاست های گروه صنعتی ایران خودرو درباره تولید این خودرو و رویکردهای جدید ساپکو در توسعه زنجیره تامین و خودکفایی برگزار می‌شود.

قائم مقام مدیرعامل سایپایدک:
انجام سرویس‌های دوره‌ای خارج از نمایندگی‌های مجاز سایپا موجب ابطال گارانتی خودرو می‌شود
قائم مقام مدیرعامل سایپایدک از الزام انجام سرویس‌های دوره‌ای محصولات گروه سایپا در شبکه نمایندگی‌های این خودروساز به عنوان شرط برقراری گارانتی خودرو خبر داد.

با تولید بیش از ۴۲ هزار دستگاه خودرو در اردیبهشت‌ ۹۸؛
سایپا خودروساز اول کشور شد
گروه خودروسازی سایپا با تولید ۴۲ هزار و ۸۵۱ دستگاه خودرو در اردیبهشت ماه، بیشترین میزان تولید محصول در ده ماهه گذشته را به ثبت رساند.

از هفتم خرداد و با هدف عرضه مستقیم خودرو به مشتریان واقعی آغاز می‌شود
فروش فوری محصولات سایپا با ارائه تسهیلات
طرح فروش فوری اعتباری محصولات گروه خودروسازی سایپا با هدف عرضه مستقیم خودرو به مصرف کنندگان نهایی و مشتریان واقعی در راستای تنظیم بازار از ساعت ۱۰صبح روز هفتم خردادماه آغاز می‌شود.

مدیرعامل ساپکو در نمایشگاه خودکفایی این شرکت باحضور مشاور ارشد وزیر صمت عنوان کرد:
300 میلیون یورو صرفه جویی ارزی با بومی سازی تولید قطعات پیشرفته
مشاور ارشد وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت در بازدید از نمایشگاه خودکفایی ساپکو گفت: این جا خط مقدم جبهه و یکی از سنگرهای جنگ اقتصادی است همه ما باید امروز به عنوان یک سرباز با تمام وجود و آماده باش بتوانیم مشکلات پیش روی صنعت خودرو کشور را حل کنیم.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو