۲ : ۵۴ 1 ربیع‌الثانی 1440 / 10 December 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر

قیمت خرید دلار در بانک‎ها ۹۷/۰۹/۱۸| کاهش قیمت خرید تمام ارزها
قیمت خرید دلار امروز با کاهش بیش از ۵۰ تومانی نسبت به روز قبل در شعب ارزی بانک‌ها ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان تعیین شد.


آخرین قیمت سکه در بازار
قیمت هر اونس طلا نسبت به هفته‌ گذشته 83 دلار افزایش قیمت پیدا کرده است که این افزایش قیمت ناشی از شوک اقتصادی است که در دنیا به سهام و بورس‌های مالی وارد شده و باعث شده ظرفی یک هفته‌ قیمت جهانی طلا 5.2 درصد رشد داشته باشد.تعداد بانک‌های ورشکسته در آمریکا به عدد 64 رسید
مقامهای بانکی آمریکا از ادامه فعالیت یک بانک دیگر در ایالت کانزاس جلوگیری کردند تا تعداد بانک های ورشکسته آمریکا از ابتدای سال 2011 تا کنون به 63 مورد برسد.

قاسمی:
نماد بانک پاسارگاد سه‌شنبه در بورس بازگشایی می‌شود
مدیرعامل بانک پاسارگاد جزئیات بازگشایی نماد و وضعیت مالی نهمین بانک بورسی را تشریح و پیش بینی کرد هر سهم این بانک حدود200 تومان داد و ستد شود.


ابلاغ وام 20 میلیون تومانی مسکن و جزئیات آن
مدیرعامل بانک مسکن از ابلاغ وام 20 میلیونی خرید مسکن از سوی بانک مرکزی به بانک مسکن خبر داد و گفت: متقاضیان وام خرید مسکن که قبلا 9 میلیون تومان سپرده می گذاشتند تا 18 میلیون وام بگیرند از این پس باید 10 میلیون تومان سپرده بگذارند تا 20 میلیون وام بگیرند.


احضار مدیران عامل دو بانک بزرگ
دو تن از مدیران عامل بانک‌های بزرگ کشور برای تایید صلاحیت مجدد به بانک مرکزی احضار شدند.سکه چهار نرخی شد
بازار سکه در تهران این روزها با چهار نرخ متفاوت روبه‌روست؛ از یک سو نرخ‌های رسمی و بانکی است که از همه پایین‌تر است و از سویی دیگر بازار با قیمت بالاتر. البته نرخ بانکی سکه نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان افزایش نشان می‌دهد که خود یک رکورد محسوب می‌شود.دلار آزاد 1178 تومان شد
قیمت دلار آزاد به 1178 تومان رسید.


هشدار بانک مرکزی به دارندگان کارت بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد : اخیراً در روشی جدید و از طریق ارسال پیامک، افراد سودجو نسبت به سوءاستفاده از حساب برخی افراد اقدام می‌نمایند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو