۱۳ : ۲۸ 22 رمضان 1440 / 27 May 2019 / ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد

تلاش سازمان خصوصی‌سازی برای شکستن طلسم واگذاری ایران ترانسفو
سازمان خصوصی‌سازی که در ناکامی در واگذاری بلوک سهام ایران ترانسفو طی چند سال گذشته ید طولانی دارد، بار دیگر این بلوک را به بورس می‌برد.


سهام شرکت‌ها ارزان شد
میانگین نسبت قیمت به درآمدبازار سهام با 30 درصد کاهش نسبت به اردیبشهت 90 به 6 مرتبه رسید تا گویای ارزان شدن سهام اغلب شرکت ها باشد.


برگزاری نخستین همایش بین‌المللی بورس انرژی
نخستین همایش بین‌المللی بورس انرژی ۲۴ و ۲۵ تیر امسال با همکاری و مشارکت بسیاری از مدیران، متخصصان و کارشناسان این حوزه برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانسته‌های آنها در عرصه‌های مختلف سرمایه‌گذاری، تجارت و ارائه متدهای نوین معاملات سهام در بخش انرژی برگزار خواهد‌شد.


شوکو پارس در فرابورس درج شد
شرکت شوکو پارس به عنوان هفتاد و یکمین نماد معاملاتی در بازار پایه فرابورس درج شد.


درج شرکت بیمه ملت در بورس تهران
شرکت بیمه ملت با نماد «ملت» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.


اولین شرکت تعاونی فرابورسی شد
امروز پذیره نویسی سهام در دست انتشار بیمه تعاون از طریق بازار فرابورس پایان یافت و با پایان پذیره نویسی، نخستین شرکت تعاونی وارد بازار سرمایه شد.


حرکت شاخص بورس در مسیر سبز
شاخص کل بورس که از روز اول خرداد ماه حرکت جهشی خود را آغاز کرده بود، امروز نیز در دومین روز خرداد به حرکت مثبت خود ادامه داد و با 66 واحد رشد مواجه شد.


افت شاخص بورس
گزارش عملکرد بورس تهران در دومین ماه سال نشان می دهد که در این مدت ارزش و حجم معاملات به ترتیب 24 و 15 درصد رشد کرد و دماسنج بازار سرمایه با افت 592 واحدی روبه رو شد.


رشد معاملات آتی سکه در بورس کالا
حجم معاملات قراردادهای آتی طی هفته گذشته با افزایش 2 برابری نسبت به هفته ماقبل روبرو شد.


بورس در انتظار تحولات سیاسی و اقتصادی
در معاملات هفته گذشته بورس تهران جو رکود و انتظار در تالار شیشه ای حاکم شد و علاوه بر کاهش ارزش و حجم معاملات، شاخص کل بورس 219 واحد افت کرد.


پرونده جنجالی‌ترین واگذاری بورس باز می‌شود
سازمان خصوصی سازی یک روز بعد از عرضه 20درصد شرکت پرحاشیه حمل‌ونقل خلیج فارس،17خرداد اقدام به عرضه 2.5 هزار میلیاردتومانی 50.5درصدفولادخوزستان می کند تا پروندوه جنجالی ترین واگذاری تاریخ اصل 44 بار دیگر باز شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو