۱۶ : ۸ 8 ربیع‌الاول 1440 / 17 November 2018 / ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ آبان

رونمایی از دهمین عرضه اولیه امسال بازار سهام، امروز در فرابورس
از سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین امروز(شنبه) به عنوان دهمین عرضه اولیه امسال بازار سهام، در فرابورس ایران رونمایی می‌شود.


اعتراض سهامداران پست بانک
تعدادی از سهامداران پست بانک از سازمان بورس و این شرکت مشمول اصل 44 به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کردند و سازمان بازرسی کل هم اعلام کرده بازرسان، رسیدگی میدانی خود را به موضوع شکایت آغاز کرده اند.


افزایش 20 درصدی فراورده‌های نفتی بورس
حجم معامله محصولات پتروشیمی و فراورده‌های نفتی بورس کالا در 11 ماه گذشته افزایش 20 درصدی داشت.


رشد مثبت در بورس
یک کارگزار بورس گفت: در سال آینده صنعت پتروشیمی، مخابرات، بانکداری (در صورتی که از مدیریت منابع بهره ببرند) صنایع کانه‌های فلزی وفولادی به همراه صنعت ساختمان از صنایع پیشرو بورس هستند.واگذاری 11.8میلیارد تومان سهام به 9 بانک
معاون سازمان خصوصی سازی با اعلام جزئیاتی کامل از واگذاری 11.8میلیارد تومان سهام به 9 بانک، از این اقدام قاطعانه دفاع کرد و از عرضه 50 درصد این سهام سهام در بورس، فرابورس یا مزایده طی نیمه اول سال 91 وپرداخت منابع حاصل به بانک‌هاخبر داد.


درج3 شرکت سرمایه‌گذاری در فرابورس
مدیر پذیرش فرابورس اعلام کرد: شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود و پالایش نفت شیراز پلاک‌های 11،12و 13بازار دوم فرابورس را از آن خود کردند.


معاملات سکه دربازار بورس منفی شد
با توجه به کاهش 12 دلاری انس جهانی طلا، قیمت سکه در بازار آتی نیز منفی شد و با این تغییرات سکه اسفند ماه 790 تومان معامله می شود.


درج تولید خودرو سایپا کاشان در بازار بورس
مدیر پذیرش فرابورس از درج شرکت تولید خودرو سایپا کاشان در بازار اول خبر داد و افزود:3 شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه، کیسون و پخش هجرت نیز در بازار پایه درج شدند.پذیرش13 شرکت در بورس
معاونت ناشران و امور اعضای شرکت بورس عملکرد سال جاری شرکت بورس را تشریح کرد.قیمت سکه بورس کالا کاهش یافت
قیمت سکه طلای تمام بهار آزادی برای تحویل در فروردین‌ماه سال آینده در قرار‌داد‌های آتی شرکت بورس کالای ایران کاهش یافت.سومین عرضه لیزینگ در بازار فرابورس
با عرضه دوشنبه آینده بلوک15 درصدی سهام لیزینگ ایرانیان در بازار فرابورس، سومین عرضه عمده این شرکت به بهای هرسهم 385 تومان و ارزش پایه 57.7 میلیارد تومان انجام می شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو