۲۰ : ۳۴ 17 جمادی‌الثانی 1440 / 23 February 2019 / ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند

بانک سپه تمام سهام خود در شرکت سرمایه گذاری امید را به مزایده گذاشت
مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک در راستای اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت مبنی بر خروج از بنگاه داری تمامی سهام خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را از طریق مزایده در بورس اوراق بهادار تهران واگذار می کند.


افزایش پلکانی قیمت سنگ
مدیرعامل شرکت چادرملو چگونگی افزایش قیمت پلکانی سنگ آهن که برای بسیاری از سهامداران ابهام دارد ، را توضیح داد.


رشد13 درصدی بازار بورس تهران
مدیرعامل بورس اوراق بهادارتهران گفت: ارزش بورس تهران 13 درصد رشد داشته و از 111 هزار میلیارد تومان به 126هزار میلیارد تومان رسیده است.


عرضه آخرین شرکت بخش خصوصی در بورس
در روز سه شنبه 23 اسفند ماه آخرین شرکت بخش خصوصی سال 90 در بورس عرضه می‌شود.


صادرات ذغال سنگ به بازارهای جهانی
درمعاملات روز شنبه تالار بین المللی کیش، 25 هزار تن ذغال سنگ 'کک شو' معدن ذغال سنگ کرمان به بازارهای جهانی صادر شد.


اعتراض سهامداران پست بانک
تعدادی از سهامداران پست بانک از سازمان بورس و این شرکت مشمول اصل 44 به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کردند و سازمان بازرسی کل هم اعلام کرده بازرسان، رسیدگی میدانی خود را به موضوع شکایت آغاز کرده اند.


افزایش 20 درصدی فراورده‌های نفتی بورس
حجم معامله محصولات پتروشیمی و فراورده‌های نفتی بورس کالا در 11 ماه گذشته افزایش 20 درصدی داشت.


رشد مثبت در بورس
یک کارگزار بورس گفت: در سال آینده صنعت پتروشیمی، مخابرات، بانکداری (در صورتی که از مدیریت منابع بهره ببرند) صنایع کانه‌های فلزی وفولادی به همراه صنعت ساختمان از صنایع پیشرو بورس هستند.واگذاری 11.8میلیارد تومان سهام به 9 بانک
معاون سازمان خصوصی سازی با اعلام جزئیاتی کامل از واگذاری 11.8میلیارد تومان سهام به 9 بانک، از این اقدام قاطعانه دفاع کرد و از عرضه 50 درصد این سهام سهام در بورس، فرابورس یا مزایده طی نیمه اول سال 91 وپرداخت منابع حاصل به بانک‌هاخبر داد.


درج3 شرکت سرمایه‌گذاری در فرابورس
مدیر پذیرش فرابورس اعلام کرد: شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود و پالایش نفت شیراز پلاک‌های 11،12و 13بازار دوم فرابورس را از آن خود کردند.


معاملات سکه دربازار بورس منفی شد
با توجه به کاهش 12 دلاری انس جهانی طلا، قیمت سکه در بازار آتی نیز منفی شد و با این تغییرات سکه اسفند ماه 790 تومان معامله می شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو