۴ : ۳۵ 22 رمضان 1440 / 27 May 2019 / ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد

تلاش سازمان خصوصی‌سازی برای شکستن طلسم واگذاری ایران ترانسفو
سازمان خصوصی‌سازی که در ناکامی در واگذاری بلوک سهام ایران ترانسفو طی چند سال گذشته ید طولانی دارد، بار دیگر این بلوک را به بورس می‌برد.


معاملات سکه دربازار بورس منفی شد
با توجه به کاهش 12 دلاری انس جهانی طلا، قیمت سکه در بازار آتی نیز منفی شد و با این تغییرات سکه اسفند ماه 790 تومان معامله می شود.


درج تولید خودرو سایپا کاشان در بازار بورس
مدیر پذیرش فرابورس از درج شرکت تولید خودرو سایپا کاشان در بازار اول خبر داد و افزود:3 شرکت مجتمع فولاد تربت حیدریه، کیسون و پخش هجرت نیز در بازار پایه درج شدند.پذیرش13 شرکت در بورس
معاونت ناشران و امور اعضای شرکت بورس عملکرد سال جاری شرکت بورس را تشریح کرد.قیمت سکه بورس کالا کاهش یافت
قیمت سکه طلای تمام بهار آزادی برای تحویل در فروردین‌ماه سال آینده در قرار‌داد‌های آتی شرکت بورس کالای ایران کاهش یافت.سومین عرضه لیزینگ در بازار فرابورس
با عرضه دوشنبه آینده بلوک15 درصدی سهام لیزینگ ایرانیان در بازار فرابورس، سومین عرضه عمده این شرکت به بهای هرسهم 385 تومان و ارزش پایه 57.7 میلیارد تومان انجام می شود.


رشد 18 درصدی بورس کالای ایران
در 11 ماه امسال حجم معاملات شرکت بورس کالای ایران رشد 18 درصدی داشته است.کاهش قیمت سکه در بورس کالا
قیمت سکه طلای بهار آزادی در قراردادهای آتی بورس کالای ایران روز دوشنبه به طور متوسط حدود 3 درصد کاهش یافت.


تهران درصدر جدول خرید و فروش بورس
بورس اوراق بهادار تهران که در اولین ماه زمستان چهره دیگری از خود به نمایش گذاشت و به دلیل تحولات بازار ارز و افزایش نرخ سود سپرده های بانکی پس از مدتها به مدار مثبت بازگشت، در بهمن ماه از مسیر مثبت کناره گیری کرد و مجددا در مدار منفی قرار گرفت.عرضه ارز در بورس
در روزهایی که نرخ ارز در کنار سکه روز به روز و حتی روزهایی لحظه به لحظه بالا می رفت مسئولان بورس برای معامله ارز در فضایی شفاف پیشنهاد عرضه ارز در بورس را دادند. معاملاتی که از سوی بورسی ها قراردادهای آتی ارز خوانده شد.


بهترین کالای سال 90 بورس چیست ؟
کارشناسان دلایل مختلفی را برای پیشی گرفتن سنگ آهن از محصولاتی مثل فولاد و پلیمری ها مطرح می‌کنند که شاید مهم ترین آن آمار خیره کننده سنگ آهن و صادرات بیش از یک میلیون تن از این محصول در مدت کوتاه حضورش از طریق بورس باشد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو