۸ : ۴۰ 11 صفر 1440 / 22 October 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۰ مهر

افشاگری یک نماینده مجلس از رانت ارزی در واگذاری آلومینیوم المهدی
یک نماینده مجلس با اشاره به بی‌توجهی سازمان خصوصی‌سازی به مشکلات واگذاری آلومینیوم المهدی گفت: این شرکت ارز ۴۲۰۰ تومانی دریافت و بدون اینکه آلومینیوم را در بازار داخلی به فروش برساند آن را صادر کرده که عملا رانتی برای این مجتمع ایجاد کرده است.


شوک پیش‌فروش سکه بر معاملات بورس
یک مقام آگاه با تأکید بر اینکه خبر پیش فروش سکه شوک بزرگی را به معاملات آتی سکه وارد کرد، گفت: از زمان انتشار این خبر تماس‌های تلفنی زیادی از سوی معامله‌گران با کارگزاری‌ها گرفته شد که ابهامات متعددی را مطرح می‌کردند.


تلاش برای پـرواز همـا در آسمـان فـرابـورس
در پی نبود مشتری برای بلوک هزار و 700 میلیارد تومانی 55 درصد سهام هما در 29 شهریور ماه، سازمان خصوصی سازی با کاهش حدود 300 میلیارد تومانی ارزش واگذاری، باردیگر درصدد این عرضه برآمد تا شاید هما هم در آسمان ابری خصوصی سازی به پرواز در آید.


سقوط ارزش سهام در بازار بورس آسیا
در پی تشدید نگرانی از ناتوانی مقامات اروپا در حل بحران بدهی منطقه یورو، ارزش سهام در معاملات بازار بورس آسیا کاهش یافت.


بانک رفاه سال آینده وارد بورس می‌شود
مدیرعامل بانک رفاه کارگران از عرضه سهام این بانک در بورس طی یک سال آینده خبر داد.پیش‌بینی سکه834 هزار تومانی برای تیر91
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی برای تحویل در تیر91 رقم 8 میلیون و 349 هزار ریال تعیین شد که 1.29 درصد نسبت به روز قبل از آن کاهش نشان می دهد.


حذف بورس تهران از فهرست فدراسیون جهانی
این فدراسیون در حال حاضر مشتمل بر 54 بورس عضو از نقاط مختلف جهان با ارزش 50 هزار میلیارد دلاری است و توسط هیئت مدیره ای متشکل از 15 بورس عضو اداره می شود.


پیش‌بینی سود بانک پارسیان
سود هر سهم بانک پارسیان برای سال مالی جاری با سرمایه جدید 1320 میلیارد تومانی 496 ریال پیش بینی شد.


حال بورس خوب نیست
اوج ریزش ارزش شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز و با سقوط 411 واحدی شاخص و نزدیک شدن آن به کانال 23 هزار واحدی رقم خورد.چرا سهام شرکت‌های نفتی واگذار نمی‌شوند؟
با گذشت 8 ماه از سال، هنوز از واگذاری شرکتهای نفتی خبری نیست و این وعده آنطور که باید و شاید محقق نشده است.


شاخص کل بورس درجا زد
بورس اوراق بهادار در صد و شصت و یکمین روزکاری خود طی سال جاری شاهد بروز اختلال در دو سایت مهم، حمایت سهامداران عمده چند شرکت، افت و خیز 21 واحدی و درجا زدن شاخص در عدد 25 هزار و 366 واحدی بود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو