۱۳ : ۱۲ 16 رجب 1440 / 23 March 2019 / ۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين

فروش سهام بانک های نظامی از 18 فروردین آغاز می شود
تهران- ایرنا- واگذاری سهام بانک های انصار، قوامین، موسسه اعتباری کوثر و مهر اقتصاد از 18 فروردین ماه 98 آغاز می شود و اشخاص حقیقی و حقوقی غیروابسته به نیروهای مسلح می توانند نسبت به واگذاری سهام خود اقدام کنند.


بورس رونق گرفت
بعد از کاهش210 واحدی شاخص بورس در گذشته، شاخص بورس با 118 واحد افزایش مواجه شد.


ابهام در وضعیت دوقلوهای معدنی
بیش از 90 روز است که نماد 4 شرکت مهم و بزرگ بازار سرمایه به دلیل تصمیم ایمیدرو ناشی از قیمت سنگ آهن و مبلغ واریزی شرکت‌های معدنی به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد متوقف شده است


هما دوباره در فرابورس زمین گیر شد
به دلیل نبود متقاضی خرید دومین عرضه غول هواپیمایی ایران با شکست مواجه شد.


31 درصد رشد بورس کالا
انواع کالا در سه رینگ محصولات صنعتی، پتروشیمی و کشاورزی نسبت به هفته گذشته 31 درصد رشد داشته است .


هما هم خریدار پیدا کرد
مدیرعامل شرکت هواپیمایی هما گفت: سهام شرکت از 26 دی‌ماه در بازار سوم فرابورس عرضه می‌شود و طبق اعلام سازمان خصوصی‌سازی، متقاضیان تا این زمان مهلت دارند.


هشدار به نحوه خصوصی‌سازی
از کل خصوصی‌سازی‌های انجام شده سهم بخش‌خصوصی به معنای واقعی تنها 13.5 درصد است که این آمار نیز خود چند پرسش را به همراه می‌آورد.


افزایش شاخص سهام در آسیا
بحران مالی و بدهی منطقه یورو مانع از رشد چشمگیر شاخص سهام در آسیا شده است.


آخرین اخبار عرضه شرکت‌های دولتی و خصوصی
معاون شرکت بورس با بیان اینکه تغییرات سازمان خصوصی سازی باعث تاخیر در عرضه شد، از پذیرش2 شرکت خصوصی و عرضه 3 شرکت دولتی تا پایان سال خبر داد.


یک شرکت دولتی وارد بورس شد
با عرضه پنج درصد شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس34 میلیارد و900 میلیون تومان به ارزش بازار سرمایه اضافه شد.سهام بورس انرژی نیامده رفت
صبح امروز دوشنبه خبر خاتمه پذیره نویسی 200 میلیارد سهام بورس انرژی در 46 شعبه بانک ملی در عرض نیم ساعت در حالی به پایان رسید که اعتراضاتی از سوی متقاضیان خرید سهام این بورس مطرح شد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو