۲۰ : ۱ 17 جمادی‌الثانی 1440 / 23 February 2019 / ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند

بانک سپه تمام سهام خود در شرکت سرمایه گذاری امید را به مزایده گذاشت
مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک در راستای اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت مبنی بر خروج از بنگاه داری تمامی سهام خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را از طریق مزایده در بورس اوراق بهادار تهران واگذار می کند.


پیش‌بینی سکه834 هزار تومانی برای تیر91
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی برای تحویل در تیر91 رقم 8 میلیون و 349 هزار ریال تعیین شد که 1.29 درصد نسبت به روز قبل از آن کاهش نشان می دهد.


حذف بورس تهران از فهرست فدراسیون جهانی
این فدراسیون در حال حاضر مشتمل بر 54 بورس عضو از نقاط مختلف جهان با ارزش 50 هزار میلیارد دلاری است و توسط هیئت مدیره ای متشکل از 15 بورس عضو اداره می شود.


پیش‌بینی سود بانک پارسیان
سود هر سهم بانک پارسیان برای سال مالی جاری با سرمایه جدید 1320 میلیارد تومانی 496 ریال پیش بینی شد.


حال بورس خوب نیست
اوج ریزش ارزش شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز و با سقوط 411 واحدی شاخص و نزدیک شدن آن به کانال 23 هزار واحدی رقم خورد.چرا سهام شرکت‌های نفتی واگذار نمی‌شوند؟
با گذشت 8 ماه از سال، هنوز از واگذاری شرکتهای نفتی خبری نیست و این وعده آنطور که باید و شاید محقق نشده است.


شاخص کل بورس درجا زد
بورس اوراق بهادار در صد و شصت و یکمین روزکاری خود طی سال جاری شاهد بروز اختلال در دو سایت مهم، حمایت سهامداران عمده چند شرکت، افت و خیز 21 واحدی و درجا زدن شاخص در عدد 25 هزار و 366 واحدی بود.


بروز اختلال در سایت‌های بورس
از اولین ساعات معاملات امروز سایتهای tsetmc.com,irbourse.com که آخرین وضعیت بازار و قیمت ها را به سهامداران نشان می دهند و سرمایه گذاران بر اساس این اطلاعات نسبت به خرید و فروش سهم اقدام می کنند دچار اختلال شد.
جدایی پست بانک از فهرست واگذاری‌ها
حاشیه های شرکت مشمول اصل 44 پست بانک به رغم حضور بیش از یک سال از حضور آن در بورس ادامه دارد و دیروز نمایندگان مجلس به طرح یک فوریتی رای دادند که در صورت نهایی شدن آن، این شرکت از فهرست واگذاری ها خارج خواهد شد.


ایران خودرو بعد از یک ماه غیبت به بورس بر گشت
نماد معاملاتی شرکت ایران خودرو بعد از حدود یک ماه غیبت و اعمال افزایش سرمایه 252 میلیارد تومانی بدون محدودیت نوسان قیمت در بازار دوم و بهای هر سهم 215 باز شد تا بازدهی سهام این شرکت با 46 درصد منفی روبه رو شود.


سهام‌ بانک ملت، صادرات و فولاد مبارکه در آستانه عرضه
سهام دو بانک ملت و صادرات و بلوک 3 درصدی سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان در پایان آبان ماه جاری از طریق بورس اوراق بهادار واگذار می شود.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو