۲۰ : ۳۵ 17 جمادی‌الثانی 1440 / 23 February 2019 / ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند

چگونگی رمزگذاری روی گوگل‌کروم
یکی از راه‌هایی که از دسترسی افراد غریبه و سایر کاربران به تاریخچه جست وجوهای اینترنتی کاربران رایانه جلوگیری می‌کند، رمزگذاری برای مرورگر اینترنتی مورد استفاده آنهاست.


افزایش حقوق پرستاران
رئیس مرکز بودجه و پالایش عملکرد وزارت بهداشت گفت: احکام حق جذب ویژه اعضای غیرهیئت علمی از جمله پرستاران از اسفند اجرا می شود و بدین ترتیب میزان حقوق و دستمزد پرستاران 27 تا حداکثر 35 درصد متناسب با سنوات خدمت افزایش یافت.


توزیع آرم‌های طرح ترافیک
معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه توزیع آرم‌های طرح‌ ترافیک سال آینده از ۲۲ اسفند آغاز می‌شود، گفت:ظرف ۴۸ ساعت آرم‌ها توزیع می‌شود.


یارانه نقدی اسفندماه واریز شد
یارانه نقدی مرحله سیزدهم به ازای هر نفر 45500 تومان بدون تغییر به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.


مدیرعامل خبرگزاری مهر بازداشت شد
«مقدسی» مدیر عامل خبرگزاری مهر بازداشت شد.


20 اسفند پرداخت عیدی بازنشستگان
قرار شده است عیدی ۳۵۰ هزار تومانی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی تا ۲۰ اسفند پرداخت شود.


شکایت از دولت‌های خارجی در دادگاه تهران
نمایندگان‌مجلس بااصلاح قانون صلاحیت دادگستری برای رسیدگی به دعاوی‌مدنی علیه دولت‌های خارجی مقررکردندکه اشخاص حقیقی‌وحقوقی می‌توانندنسبت به اقدامات دولت‌های خارجی که مصونیت قضائی مقامات رسمی ایران رانقض نماینددر دادگستری تهران اقامه‌دعوی کنند.


یارانه در 2 ماه اول سال بعد 45500 تومان
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طبق گزارش معاون پارلمانی دیوان محاسبات همه درآمدهای نفتی وارد حساب بانک مرکزی شده است.


وقوع دومین توفان خورشیدی قدرتمند 2012
این جرقه فرابنفش شدید توسط چند فضاپیما از جمله رصدخانه دینامیک خورشیدی و سوهو مشاهده شد. این جرقه، دومین توفان خورشیدی سطح ایکس در سال 2012 محسوب می‌شود که اولین آن در اواخر ماه ژانویه در سطح X1.7 رخ داد.


در فاز دوم هدفمندیه یارانه ها افزایش قیمت ممنوع
در این بخشنامه تأکید شده که بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، واحدهای صنعتی بدون هماهنگی با تشکلهای مربوطه و اخذ تأییدیه سازمان حمایت مجاز به افزایش قیمت محصولات خود نیستند.


هشدار به کاربران اینترنت !
کارشناسان هشدار داده اند با نزدیک شدن به سال نو، نامه های الکترونیکی ناشناس با فایل پیوست آلوده به ویروس برای بسیاری از کاربران اینترنت ارسال می شود که لازم است در این زمینه موارد امنیتی رعایت شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو