۴ : ۳۶ 22 رمضان 1440 / 27 May 2019 / ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد

ماجرای خاموشی گوشی‌های آیفون چیست؟
شاید نتوان با قطعیت از کاهش آمار خرید گوشی‌های آیفون پس از مشکلاتی که اپل برای اپلیکیشن‌های ایرانی ایجاد کرده خبر داد، اما به اعتقاد کارشناسان، کاربرانی هستند که درصورت نیاز به جایگزینی گوشی‌هایشان پس از سرقت، خرابی و شکستگی، سیستم عامل اندروید را جایگزین iOS کنند.


طرح «آلما» بزرگترین جهش در دنیای فناوری
بزرگترین جهش علمی بشر از زمان گالیله در پروژه‌ای تاریخی با عظیم‌ترین مجموعه تلسکوپ‌های زمینی به منظور بررسی چگونگی شکل‌گیری سیاراتی مانند زمین و پاسخ به معمای منشأ تشکیل اقیانوس‌های زمین، رقم می‌خورد.


دو برابر شدن یارانه‌ها در اسفندماه
دولت قرار است در ماه اسفند، یارانه نقدی مردم را بیشتر و حدود دو برابر کند تا مردم بتوانند همانند فاز اول اجرای قانون هدفمندی یارانه ها آرامشی را از این بابت داشته باشند .


راه اندازی فضای حلال برای مسلمانان در اینترنت
نخستین شبکه جهانی و اسلامی "سلام جهان" به عنوان نسخه حلال و اسلامی فیس بوک با هدف ممانعت از ارائه محتوای حرام شبکه‌های اجتماعی غربی و هدف گرفتن 50 میلیون کاربر ظرف 5 سال آینده راه اندازی می‌شود.


پیش فروش بلیت اتوبوس تا 24 اسفند
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز پیش فروش بلیت اتوبوس به صورت حضوری از اول اسفندماه خبر داد.


تهران، شهر ارزان
فرانکفورت و پاریس نیز علیرغم آنکه ارزش یورو چندان بالا نیست توانسته اند در رده‌های بالای شهرهای گران جهان قرار گیرند


فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی تا 27 بهمن‌ماه
مسوول شرکت رجا شمال‌غرب کشور، از آغاز فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی تا 27 بهمن‌ماه خبر داد.


پرداخت الکترونیکی عوارض در دو آزادراه
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در این روش پرداخت عوارض تخفیف‌ لحاظ می‌شود تا مردم انگیزه بیشتری برای استفاده از این روش پیدا کنند.


FBI: جاسوسی در شبکه‌های اجتماعی نقض حریم شخصی نیست
پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد قصد دارد به طور گسترده شبکه های اجتماعی را مورد بررسی و کنکاش قرار دهد و این کار را به معنای نقض حریم شخصی کاربران نمی داند.


دلیل خرابی سیم‌کارت‌های تلفن همراه
در برخی از سیم‌کارت‌ها به دلایل امنیتی، شمارنده‌ای وجود دارد که پس از چند سال استفاده از سیم‌کارت ممکن است این شمارنده پرشده و سیم‌کارت در شبکه‌ی Update نشود. در این حالت باید سیم‌کارت تعویض شود.


حذف شرکت‌های واسطه‌ای و پیمانکاری تا یک ماه دیگر
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور با توجه به ضرب الاجل دولت به دستگاه‌های اجرایی، روند تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی را خوب ارزیابی کرد و اطمینان داد که تا پایان سال نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت می‌شوند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو