آخرين مطالب

۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۳ : ۱۱

کیوسک های مطبوعاتی یا دخانیات؟

برخی افراد سود جو کیوسک های مطبوعاتی را با بهای اندکی از شهرداری اجاره کرده اند که خود نیز با قیمت های سرسام آور یا بعضا نجومی همان کیسک ها را به اشخاص دیگر اجاره می دهند؛ همین موضوع باعث شده تا اجاره بهای این کیوسک ها ی مطبوعاتی بالا رود و کیوسک داران مجبور به فروش اجناس غیر از مطبوعات وروزنامه شده اند.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۱۸

ابعاد دیگری از اختلاس بزرگ

روز 21 اسفندماه سال گذشته پذیره‌نویسی صد میلیارد تومان از سهام بانک آریا از طریق شعب بانک ملت و فرابورس آغاز شد، اما هیچ کدام از خریداران سهام بیستمین بانک خصوصی کشور نمی‌دانستند که شش ماه بعد نام این بانک به دلیل آنچه دست داشتن موسسان اصلی آن در بی‌سابقه‌ترین سوء استفاده مالی تاریخ سیستم بانکی ایران نامیده می‌شود، بر سر زبان‌ها بیفتد.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۱۴

اعلام قیمت جدید سواری مزدا به‌زودی

در شرایطی که قیمت جدید سواری مزدا3 و مزدا2 به زودی مشخص خواهد شد، احتمال فراتر رفتن قیمت برخی مدلهای این خودرو از مرز 50 میلیون تومان وجود دارد.

۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۱۰

نگران سهمیه بنزین آزاد نباشید

هر خودرو پس از اتمام سهمیه بنزین نیمه یارانه‌ای (400 تومانی) خود می‌تواند، بدون محدودیت نسبت به سوخت‌گیری بنزین آزاد (700 تومانی) اقدام کند. این در حالی است که همواره با اعلام سهمیه‌های جدید بنزین، برای بنزین آزاد نیز سقف مصرف در نظر گرفته می‌شود.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۷

بیات: اسم امیرمنصور آریا را تا حالا نشنیده‌ام

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پاسخ به سوالی مبنی بر آینده‌ پروژه‌هایی که گفته می‌شود، شرکت امیر منصور آریا سرمایه‌گذار آنها بوده، اظهار کرد: این فرد را نمی‌شناسم و اکنون برای اولین‌بار است که نام او را می‌شنوم.

۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۳

مترو به پرند می‌رسد؟

کلنگ زنی مترو پرند و آغاز عملیات اجرایی آن بهمن‌ماه سال 88 با هدف بهبود حمل و نقل شهر جدید پرند و امکان دسترسی آسان به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در سه قطعه آغاز شد و بنا به وعده مسوولان بهمن‌ماه سال 89 مردم باید در این مسیر سوار مترو می‌شدند.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۸ : ۴۴

افزایش قیمت غیر قانونی شیر مدت دار

در حالی که دولت با افزایش 8 درصدی قیمت شیر موافقت کرده، برخی شرکتها با افزایش غیر قانونی 19 درصدی قیمت، شیر مدت دار یک لیتری را 300 تومان می فروشند.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۸ : ۴۱

احتمال افزایش سهمیه بنزین خودروهای عمومی

افزایش سهمیه بنزین خودروهای ناوگان حمل ونقل عمومی در اولویت کاری ستاد مدیریت و حمل ونقل سوخت قرار دارد.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۷ : ۲۰

ابلاغ نهایی قیمت خودروهای داخلی

سه شرکت خودروساز بزرگ کشور موظفند محصولات خود را در نیمه دوم سال جاری مطابق قیمت های اعلام شده به فروش برسانند
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۶ : ۵۵

دلایل گرانی اخیر شیر و لبنیات اعلام شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت دلایل افزایش قیمت شیر و لبنیات در روزهای اخیر را اعلام کرد.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۶ : ۲۹

خاوری اصلا قرار نبود برگردد؟!

بعد از انتشار اخباری مبنی بر فرار "خاوری"، سخنگوی بانک ملی از باز گشت وی به ایران طی هفته گذشته خبر داده بود، حال یکی از اعضای هیات مدیره این بانک گفته که اصلا قرار نبود خاوری به کشور برگردد.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۵ : ۴۱

بانکهایی که نه مدیرعامل دارند نه سرپرست

سایت بانکهای صادرات و ملی نام جهرمی و خاوری را از لیست مدیر عامل حذف وبانک مرکزی درلیست مدیران دارای صلاحیت بانکهای عامل نام جهرمی وخاوری و ضرابیه"مدیرعامل سابق بانک سامان"را حذف کرده است.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۵ : ۳۴

تعطیلی بخشی از پروژه خط3 مترو تهران

عملیات اجرایی نیمی از خط 3 مترو تهران به دلیل عمل نکردن شرکت مترو به تعهداتش متوقف شد.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۴ : ۴۲

کمبود قطعات پرایدهای جدید در نمایندگی‌های سایپا

در ماه‌های اخیر کمبود یا نبود برخی قطعات محصولات ایکس100 در نمایندگی‌های فروش سایپا دارندگان این خودروها را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.