۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۴ : ۹

روز متفاوت 15 اسفند در سایپا

در نیمه اسفند ماه به مناسبت پنجاه و دومین سال روز تاسیس شرکت سایپا و همزمان با روز درختکاری برنامه هایی متنوعی در این شرکت برگزار شد و کارکنان شرکت سایپا از ابتدای صبح و در هنگام ورود با استقبالی شاد و متفاوت روبرو شدند و در ادامه با برنامه هایی متنوع و شاد روز کاری خود را ادامه دادند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۴ : ۴

آمادگی کامل گروه خودروسازی سایپا برای ارائه خدمات در طرح امداد نوروزی

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از آمادگی کامل گروه خودروسازی سایپا برای ارائه خدمات به مشتریان در طرح امداد نوروزی سال 98 خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۱ : ۵

تحویل روزانه ایران خودرو از مرز 1800 دستگاه گذشت

با افزایش تیراژ تولید روزانه و بازگشت رونق به خطوط تولید گروه صنعتی ایران خودرو، این خودروساز تعداد تحویل روزانه خودرو به مشتریان را به طور متوسط به بالای 1800 دستگاه رساند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۲۱ : ۲

رونمایی از دومین کتاب عملکرد پایدار و مسئولیت‌های اجتماعی ایران خودرو

دومین کتاب عملکرد پایدار و مسئولیت های اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو با موضوع گزارش عملکرد این خودروساز در حوزه های اجتماعی و محیط زیست در سال 96 رونمایی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰ : ۲۹

سهامداران بانک های نظامی چه کسانی هستند؟

تهران- ایرنا- نگاهی به ترکیب سهامداران عمده بانک های نظامی – که قرار است در بانک سپه ادغام شوند - نشان می دهد که تعاونی ها، شرکت ها و موسسات تابعه نهادهای نظامی و نیز موسسات عمومی غیردولتی بخش اعظمی از این سهام ها را در اختیار دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰ : ۲۳

نا آرامی بازارهای آسیا در انتظار سرنخ‌های جدیدی از مذاکرات تجاری

روز چهارشنبه، درحالی‌که سرمایه‌گذاران منتظر سرنخ‌های جدیدی از پیشرفت مذاکرات چین و آمریکا هستند، سهام آسیایی در محدوده‌های کوچکی تغییر کردند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰ : ۱۵

بازدید مدیرعامل سایپایدک از نمایندگی های آذربایجان شرقی و غربی+ گزارش تصویری

نشست هم اندیشی شرکت سایپا یدک با نمایندگی های مجاز استان های آذربایجان شرقی و غربی برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۲ : ۵

توزیع کالا با کارت هوشمند، بازگشت به عقب نیست

تهران – ایرنا- کارشناسان معتقدند توزیع کالاهای اساسی با کالا برگ الکترونیکی با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور نه تنها بازگشت به عقب نیست بلکه موجب حذف رانتخواران می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱ : ۵۵

یک شرکت قندی به بازار پایه فرابورس تبعید شد

شرکت صنعتی و کشاورزی شیرین خراسان به عنوان دویست و سی و هفتمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ‌های بازار پایه فرابورس ایران درج شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱ : ۴۶

تعلیق مجوز یکی از نمایندگی های سایپا در کرمان

در پی شکایت یکی از مشتریان گروه سایپا از برخورد ناشایست یک نفر از پرسنل یکی از نمایندگی های استان کرمان، مجوز این نمایندگی تعلیق و از مشتری گرامی نیز دلجویی شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱ : ۴۱

بازار بی‌توجه به ستاد تنظیم بازار/ مرغ ۱۵ هزار تومان!

در حالی که ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو مرغ را برای مصرف‌کننده ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین کرده بررسی قیمت‌ها در بازار نشان از آن دارد که هر کیلو مرغ تازه ۱۵ هزار تومان و اقلام دیگر مرغ ۱۶ تا ۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳ : ۵۹

گزارش گرانفروشی مرغ به ناظران/ گران‌تر از ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان نخرید

مدیرکل تنظیم بازار و ذخایر راهبردی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار هر کیلوگرم گوشت مرغ باید حداکثر ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت داشته باشد و اگر مردم با قیمت‌هایی بیشتر از این نرخ مواجه شدند، باید آن را به اطلاع دستگاه‌های نظارتی برسانند تا برخورد لازم با آن‌ها صورت گیرد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳ : ۵۴

نوع خودروهای ترخیصی مشخص نیست!

عدم ترخیص خودروها از گمرک علی‌رغم ابلاغ دستورالعمل‌های صریح برای ترخیص، در حالی به پایان سال می‌رسد که خریداران از ۹ ماه‌ پیش مبالغ قابل توجهی را به عنوان "پیش‌پرداخت" به نمایندگی‌های واردکننده پرداخت کرده‌اند. البته روزهای اخیر ۲۰۰ خودرو ترخیص شده که کمتر از دو درصد از کل خودروهای دپو شده است و گمرک نیز از اعلام نوع آنها خودداری و اعلام کرده که کسب آمار نوع خودروهای ترخیص شده طولانی است!
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰ : ۱۷

عرضه نفت در بورس انرژی نمایشی نیست/دلایل نوسان استقبال خریداران

نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی در پاسخ به ادعای مطرح شده مبنی بر نمایشی بودن عرضه 29 بهمن نفت خام در بورس انرژی گفت: به هیچ وجه امکان ندارد که نفت معامله شده خارج از بورس را مجدداً در بورس عرضه و ثبت کنیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰ : ۵

سرنوشت بکارگیری «تجهیزات کاهنده مصرف آب» به کجا رسید؟

تهران- ایرنا- مصرف بی رویه آب و بروز بحران خشکسالی، منجر به اتخاذ تدابیری از جمله بکارگیری تجهیزات کاهنده مصرف آب شد؛ تجهیزاتی که با بکارگیری آنها، حجم آب مصرفی بدون ایجاد کوچکترین مشکل برای مشترکان تا 70 درصد کاهش می یابد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۹ : ۵۶

عقب نشینی نوبخت بعد از نهیب لاریجانی/ افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها را اجرا می‌کنیم

نوبخت اعلام کرد دولت مصوبه مجلس برای افزایش حقوق کارمندان در سال آینده را درصورت تصویب نهایی آن اجرا می کند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰ : ۱۷

کدام کشورها تاثیر بیشتری بر قیمت نفت دارند؟

وقتی نوبت به تأثیرگذاری بر قیمت نفت می رسد آمریکا بیشترین سهم را دارد و علاوه بر آمریکا ۶ کشور دیگر نیز تاثیر قابل توجهی در این زمینه دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰ : ۸

فروش فوری پنج هزار و 700دستگاه از محصولات ایران خودرو در هشت روز

گروه صنعتی ایران خودرو پس از صدور مجوز اختصاص 20 درصد از تولیدات روزانه خود به فروش فوری از سوی وزارت صمت، تعداد 5هزار و 700دستگاه خودرو را به صورت فوری از سی‌ام بهمن، در هشت روز، به فروش رسانده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰ : ۶

ایران‌خودرو رکورددار بالاترین امتیاز شاخص رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش شد

بر اساس آخرین آمار شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دی ماه سال جاری، رکورد امتیاز شاخص رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش توسط ایران‌خودرو شکسته شد و این شرکت باز هم در بین خودروسازان داخلی صدرنشین شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰ : ۴

از ایده های طراحی خودرو توسط دانشگاهیان استقبال می کنیم

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این شرکت از هر ایده ای که درباره طراحی خودرو توسط دانشگاهیان ارائه شود، استقبال و برای همکاری اعلام آمادگی می کند.