آخرين مطالب

۱۳۹۰/۹/۸ - ۱۷ : ۵۴

مس بالا رفت

خریداران در تعطیلات آخر هفته با پرداخت 52.4 میلیون دلار به فروشگاه ها نسبت به سال گذشته 16 درصد بیشتر خرید کردند.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۱۷ : ۵

واردات هلو به اسم پرتقال!

معاون کالایی سازمان حمایت گفت: واردات میوه به وزرات جهاد، گمرک و ستاد قاچاق مربوط می شود و هیچ رفتاری مغایر با وزرات جهاد در وزارت صنعت رخ نداده است.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۱۲ : ۴۹

احتمال توقف تولید خودروهای بدون ایربگ

در این شرایط به نظر می‌رسد بیشترین مشکل در این زمینه در دو خودروساز بزرگ کشور بوده و خودروسازان کوچک‌تر تاکنون توانسته‌اند تولیدات خود را با این قانون منطبق کنند.

۱۳۹۰/۹/۸ - ۱۲ : ۴۰

بدهکارترین شرکتهای صنعتی ایران کدام‌اند؟

بدهکارترین شرکتهای صنعتی و تولیدی ایران معرفی شدند.

۱۳۹۰/۹/۸ - ۱۲ : ۳۱

صادرات بنزین از فروردین91

در حال حاضر مصرف بنزین با تولید آن برابر است، اما تا پایان امسال تولید بنزین از مصرف پیش خواهد افتاد و این گونه قادر خواهیم بود که دوباره صادرات بنزین را از سر گیریم.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۲ : ۴

توزیع روزانه ۳ کانتینر چای قاچاق در تهران

رئیس اتحادیه بازرگانان و توزیع‌کنندگان چای کشور گفت: قاچاق چای و مدیران نالایق بلای صنعت چای کشور شده است.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۲ : ۴

شکایت شهرداری تهران از پرسپولیس

باشگاه فرهنگی - ورزشی پیروزی تهران (پرسپولیس) در اقدامی یکجانبه تعهدات خود در قبال اسپانسری شهرداری تهران و بانک شهر را لغو کرد.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۲ : ۱

سکه سقوط کرد

پس از اظهارات رئیس کل بانک مرکزی که از ترکیدن حباب سکه خبر داده بود، امروز قیمت فروش سکه در بازار داخلی 15 هزار تومان کاهش یافت به نحوی که یک بهار در بازار آزاد با ارزش 618 هزار تومان فروخته می‌شود.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۱ : ۵۸

‌نخستین موتور ملی دوگانه‌سوز سنگین رونمایی شد

نخستین موتور ملی دوگانه‌سوز سنگین در شرکت دیزل سنگین ایران در آمل رونمایی شد.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۱ : ۵۵

ممنوعیت ورود خودروهای سواری دست دوم

رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در حاشیه همایش تجارت و اقتصاد الکترونیکی گفت: ورود خودروهای دسته دوم سواری به کشور ممنوع است.
۱۳۹۰/۹/۸ - ۱ : ۴۸

توقف صادرات فرآورده های لبنی

ما 600 کانتینر به عربستان، مالزی، عراق، گرجستان، دوبی...صادرات داشتیم اما ممنوعیت واردات شیرخشک و پنیر باعث شده تا نتوانیم به تولید صادراتی خود ادامه دهیم و مجبور شویم صادراتمان را قطع کنیم.
۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۹ : ۴۵

تجلیل از خالق آرم گروه خودروسازی سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ضرورت ایجاد پیوند تنگاتنگ میان جامعه هنری کشور و صنعتگران خبر داد و گفت: صنعت عرصه حضور هنرمندانی است که با ایجاد خلاقیت و نوآوری زمینه توسعه اقتصادی کشور را فراهم می کنند.
۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۹ : ۳۶

مقاصد صادراتی سایپا مشخص شدند

بر اساس استراتژی تدوین شده جهت توسعه صادرات سایپا بازارهای صادراتی جهان شناسایی و اولویت‌بندی شده اند که مطابق آن آفریقای شمالی، سپس سی‌آی‌اس و بعد خاورمیانه به عنوان بازارهای هدفگذاری شده انتخاب شده اند.
۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۹ : ۳۱

نخستین واحد پایلوت جی.تی.ال ایران رونمایی شد

اولین واحد پایلوت جی.تی.ال ایران صبح امروز با حضور وزرای نفت و صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی عباس آباد رونمایی شد.
۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۹ : ۱۰

کدام صنایع دارای حاشیه سود بیشتری هستند؟

آمار و ارقام نشان می‌دهد که در حال حاضر صنایع پتروشیمی و صنایع معدنی دارای بالاترین بازدهی فروش یا همان حاشیه سود در ایران نسبت به سایر صنایع هستند.

۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۹ : ۴

حال بورس خوب نیست

اوج ریزش ارزش شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز و با سقوط 411 واحدی شاخص و نزدیک شدن آن به کانال 23 هزار واحدی رقم خورد.

۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۹ : ۱

واردات گوشت منجمد گاوی از برزیل ادامه دارد

رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی در واکنش به خبر توقف واردات گوشت از برزیل اظهار کرد: در حال حاضر گوشت از سیستان و بلوچستان و برزیل وارد می‌شود و واردات گوشت متوقف نشده است.

۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۸ : ۵۶

دلیل بی‌توجهی مردم به بیمه عمر

رئیس پژوهشکده بیمه با اشاره به اینکه از حدود 60 دلار حق بیمه تولیدی در ایران حدود 37 دلار تنها به بیمه اتومبیل و چهار دلار به بیمه عمر اختصاص دارد، گفت: متوسط تقاضای بیمه عمر در دنیا 90بار بیشتر از ایران است.
۱۳۹۰/۹/۶ - ۱۸ : ۵۳

موبایل جایگزین پول نقد می‌شود

به گفته شرکت PayPal از بزرگترین مراکز ارایه دهنده سیستم‌های مالی الکترونیکی، تا سال 2016 میلادی استفاده از تلفن‌همراه برای پرداخت کالاهای خریداری شده به‌جای پول نقد، چک یا کارت‌های اعتباری به یک امر عادی تبدیل خواهد شد.