تولید روزانه 2 هزار خودرو، دستاورد سایپا در دوران تحریم است
مدیرعامل شركت پارس‌خودرو:

تولید روزانه 2 هزار خودرو، دستاورد سایپا در دوران تحریم است

مدیرعامل شركت پارس‌خودرو تولید بیش از 2 هزار دستگاه خودرو توسط گروه سایپا در روز را نشان‌دهنده بی‌اثرشدن تحریم‌ها بر علیه این گروه دانست و گفت: موفقیت سایپا در عرصه تولید نشان‌دهنده وجود قابلیت‌های فراوان در این مجموعه است.

کارآمدنیوز - ناصر آقامحمدی در مراسم افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس گروه خودروسازی سایپا در پارس‌خودرو افزود: با وجود همه محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه، گروه خودروسازی سایپا با برنامه‌های مدیریت ارشد خود و تلاش همه کارکنان روزانه بیش از ۲ هزار خودرو تولید می‌کند که این عدد یک دستاورد در شرایط تحریم محسوب می‌شود.

به گزارش سایپا نیوز ، وی افزود: همه تلاش کارکنان و فعالان شاغل در گروه سایپا استفاده از ظرفیت‌های داخلی جهت بی‌اثرکردن تحریم‌ها و محدودیت‌ها است که تاکنون نیز موفق به این امر شده‌اند.

مدیرعامل پارس‌خودرو ادامه داد: كاركنان گروه خودروسازی سایپا به‌عنوان سربازان عرصه تولید، با تمام توان به مقابله با جنگ اقتصادی رفته‌اند.

وی گفت: دشمن در جنگ نابرابر اقتصادی تلاش می‌كند صنعت و اقتصاد كشور را هدف قرار دهد اما كاركنان صنعت خودرو به‌عنوان یكی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین صنایع كشور، به ساماندهی فعالیت‌های خود برای بی‌اثر كردن تحریم‌ها و رونق‌بخشی به تولید داخلی ادامه خواهند داد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.