2020/02/19
۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ بهمن
یک شرکت سرمایه‌گذاری به عرضه اولیه در فرابورس نزدیک شد

یک شرکت سرمایه‌گذاری به عرضه اولیه در فرابورس نزدیک شد

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین با نماد "وآوا" در سامانه پس از معاملات درج شد تا شرایط برای عرضه اولیه سهام این شرکت در فرابورس فراهم شود.

کارآمدنیوز - شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین(سهامی عام) پس از احراز شرایط پذیرش به عنوان دویست و سومین نماد معاملاتی(یکصد و بیستمین شرکت در بازار دوم) در گروه سرمایه‌گذاری‌ها و زیرگروه سایر واسطه‌گری‌های مالی روی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

به گزارش تسنیم ، این شرکت از شرکت‌های خارج از بورس سرمایه‌گذاری سبحان است و سرمایه‌گذاری در سهام، سهم‌الشرکه، واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌ها یا سایر اوراق بهادار دارای حق رای شرکت‌ها، موسسات و یا صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه گذاری در سایر اوراق بهادار که بطور معمول دارای حق رأی نیست و توانایی انتخاب مدیر و یا کنترل ناشر را به مالک اوراق بهادار نمی‌دهد و ... موضوع فعالیت اصلی می‌باشد و عمده سرمایه گذاری های شرکت آوا نوین نیز در بخش فلزات اساسی، پتروشیمی، بانکداری و فرآورده های نفتی است.

این گزارش می‌افزاید: بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده این شرکت در نهم اردیبهشت امسال سرمایه شرکت از 100 میلیارد ریال به 400 میلیارد ریال افزایش یافته است.

شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در شهریور ماه سال 1398 نیز بار دیگر افزایش سرمایه را دستور کار خود قرار داد و سرمایه خود را به 600 میلیارد ریال رساند.

سهامدار عمده این شرکت در حال حاضر نیز سازمان اقتصادی کوثر می باشد که نزدیک به 100 درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد.

در همین رابطه شرکت سپرده گذاری مرکزی سرمایه گذاری آوا نوین  را با نماد "وآوا" در سامانه پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای عرضه اولیه آن در فرابورس فراهم شود.

انتهای پیام/

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.