بیمه اتکایی ایرانیان وارد حوزه نفت و انرژی شد

بیمه اتکایی ایرانیان وارد حوزه نفت و انرژی شد

شرکت بیمه اتکایی ایرانیان در مهرماه امسال بیش از سه میلیارد تومان حق بیمه صادر کرد که 157 میلیون تومان از آن صرف پرداخت خسارت شد. این شرکت در نخستین ماه پاییز بیش از دو میلیارد و 300 میلیون تومان حق بیمه‌ در حوزه نفت و انرژی صادر کرد.

کارآمدنیوز - از حق بیمه‌های صادره این شرکت در مهرماه، بیشترین سهم مربوط به نفت و انرژی (75 درصد) و بیمه آتش سوزی (10 درصد) بوده و بیشترین خسارات پرداختی نیز به ترتیب مربوط به حوزه نفت و انرژی (94 درصد) و بیمه هواپیما (8 درصد) بوده است.
به گزارش تنخواه ، همچنین این شرکت در هفت ماهه امسال 85 میلیارد و 262 میلیون و 800 هزار تومان حق بیمه صادر کرده که 26 میلیارد و 947 میلیون و 700 هزار تومان آن را بابت خسارت پرداخت کرده است. در این مدت بیشترین حق بیمه صادر شده از سوی شرکت بیمه اتکایی ایرانیان مربوط به بیمه آتش سوزی (36 درصد) و نفت و انرژی (30 درصد) بوده و بیشترین خسارت پرداختی نیز مربوط به بیمه آتش سوزی (34 درصد) و نفت و انرژی (17 درصد) بوده است.
به طور کلی می‌توان گفت که تراز مالی بیمه اتکایی ایرانیان در هفت ماهه سال 98 بر اساس نسبت حق بیمه های صادره به خسارات پرداختی مثبت 58 میلیارد و 315 میلیون تومان بوده است. این وضعیت در مهرماه مثبت دو میلیارد و 900 میلیون تومان بوده است.
انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.