نگاهی به  ترکیب جدید هیات مدیره ایران خودرو

نگاهی به ترکیب جدید هیات مدیره ایران خودرو

در پی اتفاقات اخیر در راس گروه ایران خودرو که منجر به بازداشت مدیرعامل و تعداد دیگری از مدیران این مجموعه شد، فرشاد مقیمی که تا پیش از آن معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت بود عهده‌دار مدیریت این شرکت شد. به تازگی اطلاعات جدید در مورد ترکیب هیات مدیره این شرکت اعلام شده است.

کارآمدنیوز - طبق مصوبه مجمع عمومی عادی مورخ  28 مرداد 1397 و بر اساس تصمیم جلسه هیئت‌ مدیره مورخ 4 شهریور 1398 فرشاد مقیمی با عضویت در هیات مدیره این شرکت جایگزین حسن وفادار ینگجه به عنوان نماینده شرکت تعاونی کارکنان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران شد و حسن وفادار ینگجه نیز جایگزین هاشم یکه‌زارع (مدیرعامل سابق) به عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری سلیم شد. به غیر از این دو نفر تغییری در وضعیت بقیه اعضا به‌وجود نیامد؛ به طوری‌که محمدرضا فیض بخش همچنان به عنوان نماینده سازمان مدیریت صنعتی، عباس ملکی طهرانی به عنوان نماینده شرکت تجارت حامی الکترونیک ایرانیان و یوسف الهی شکیب به عنوان نماینده شرکت پویانمایان رستا در هیات مدیره ایران خودرو حضور دارند.
به نقل از تنخواه ، با این اوصاف ترکیب جدید هیات مدیره ایران خودرو به شرح زیر است:
فرشاد مقیمی (مدیرعامل - فوق لیسانس مدیریت اجرایی)، محمدرضا فیض بخش (عضو غیرموظف - دکترای روابط بین الملل)، حسن وفادار ینگجه (عضو موظف- دکترای مهندسی مکانیک)، عباس ملکی طهرانی (موظف - فوق لیسانس حسابداری) و یوسف الهی شکیب (عضو غیر موظف - لیسانس مکانیک).
انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.