سه محصول، جایگزین پژو 405 جی.ال.ایكس
ایران خودرو اعلام كرد:

سه محصول، جایگزین پژو 405 جی.ال.ایكس

معاون تحقیقات،‌ طراحی و تكوین محصول ایران خودرو از جایگزینی سه محصول رانا،‌ پارس و گروه سمند با محصول پژو 405 جی.ال.ایكس بنزینی خبر داد.

کارآمدنیوز - كیانوش پورمجیب دراین باره افزود: با هماهنگی و توافق صورت گرفته میان وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت، سازمان ملی استاندارد و ایران خودرو، خط تولید محصول پژو 405 جی.ال.ایكس بنزینی در پایان خردادماه سال99 متوقف خواهد شد.
به گزارش ایکو پرس ، وی با تاكید بر حفظ تعهدات این خودرو تا پایان تاریخ یاد شده گفت: بعد از پایان خرداد99، محصول405 جی.ال.ایكس دوگانه سوز طبق تقاضای تاكسیرانی، صرفا برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی كشور تولید خواهد شد. این خودرو با توجه به قیمت مناسب، همواره مورد خواست رانندگان تاكسی بوده است.
پورمجیب با بیان این كه محصول پژو 405 مطابق با شاخص‌های آخرین ویرایش استاندارد ملی كشور است، علت توقف تولید آن را به روزرسانی تولیدات ایران خودرو دانست و گفت: خلاء ناشی از توقف این محصول با خودروهای دیگری نظیر خانواده سمند، پارس و رانا جبران خواهد شد.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.