پیش فروش مشاركت درتولید دی ماه 98 ایران خودرو
در راستای ایجاد تنوع روش های فروش صورت می گیرد :‌

پیش فروش مشاركت درتولید دی ماه 98 ایران خودرو

شركت ایران خودرودراطلاعیه ای اعلام كرد: با افزایش روند صدور فاكتوروكاهش تعهدات ایران خودرو به مشتریان، این شركت با اخذ مجوزهای لازم از نهادها وارگان های نظارتی ذیربط، شرایط پیش فروش مشاركت در تولید را از روز چهارشنبه 18 دی ماه آغاز می كند.

کارآمدنیوز- دراین اطلاعیه آمده است ، دراین طرح ،‌ پژو207 دستی پانوراما(سقف شیشه ای) در رنگ های سفید، نقره ای، ‌مشكی و خاكستری و با مبلغ پیش پرداخت اولیه 475 میلیون ریال و با موعد تحویل 18 ماهه عرضه شده است.
به گزارش ایکو پرس ،  دراین پیش فروش، مبلغی نیز به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی به مشتریان و ثبت نام كنندگان تعلق می گیرد.
براساس این اطلاعیه ، شركت ایران خودرو جهت ایجاد فرصت های برابر در فرآیند ثبت نام مشتریان، جلوگیری از ورود افراد با هویت های غیر واقعی و جعلی و تسهیل در فرآیند ثبت نام، اقدام به اجرای طرح رجیستری نموده است كه در این طرح، دریافت كد كاربری و كلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است ، لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت كد كاربری و كلمه عبور، امكان ثبت نام میسر نخواهد بود.
همچنین ایجاد تنوع در شرایط فروش یكی از اهداف ایران خودرو و خلق ارزش افزوده برای مشتریان است وهم اكنون كه تعهدات تا حد قابل توجهی انجام شده است، این شركت قصد دارد كه شرایط پیش فروش مشاركت در تولید را نیز اجرا نماید.
گفتنی است ،‌ مشتریان می توانند از ساعت 11 روز چهارشنبه 18 دی ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی شركت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.