محصولات ایدم، مطابق با استانداردهای آلایندگی ارتقا می‌یابد

محصولات ایدم، مطابق با استانداردهای آلایندگی ارتقا می‌یابد

مدیرعامل شركت تولید موتورهای دیزلی ایران از اجرای برنامه‌های ارتقای محصولات این شركت مطابق با استانداردهای آلایندگی روز خبر داد.

کارآمدنیوز- محمد رستم نژاد مدیر عامل شركت تولید موتورهای دیزلی ایران ( ایدم )  با بیان این كه ارتقای محصولات شركت ایدم از منظر آلایندگی و بهبود مصرف سوخت متناسب با قوانین مصوب كشور در دستور كار قرار دارد گفت: پروژه‌های متعددی برای ارتقای موتورهای 355، 364 و 457 به استاندارد آلایندگی یورو 5 تعریف شده و درحال اجرا است.
به گزارش ایکو پرس ، وی تاكید كرد: به دلیل کاهش تقاضای خودروهای دیزلی سنگین در کشور در دهه اخیر و به تبع آن کاهش تقاضا برای موتورهای این خودروها فعالیت های ایدم دچار چالش شد اما به منظور ایجاد فرصت های جدید در بازار موتورهای صنعتی و قطعات یدکی بدلیل اعمال تحریم های ظالمانه، افزایش نرخ ارز و محدودیت‌های وارداتی، توسعه این بخش از فعالیت های ایدم مورد توجه قرار گرفته است.
رستم نژاد خروج از ماده 141 قانون تجارت را از محورهای مهم برنامه های ایدم اعلام كرد و گفت: برنامه هایی همچون افزایش فروش موتورهای خودرویی،‌ توسعه فروش موتورهای صنعتی و دیزل ژنراتور، افزایش سهم بازار قطعات یدكی، توسعه صادرات و افزایش فروش خدمات را در دستور كار قرار دارد.
وی از طرح ریزی مدل درآمدی جدید در این شركت خبر داد و گفت: به منظور تحقق این مدل برنامه هایی مانند توسعه بازاریابی و افزایش تولید موتور صنعتی،‌ دیزل ژنراتور و قطعات یدكی، شناسایی ، كاهش دارایی های راكد و مازاد و غیرمولد و تبدیل آن به رارایی های مولد و ورود آن به جریان نقدینگی ایدم از جمله برنامه های پیش‌بینی شده در این بخش است.
مدیرعامل ایدم ضمن تاكید بر اهمیت منابع انسانی متخصص این شركت بر افزایش بهره وری در آن و توجه بر تعالی سازمانی افزود: از ظرفیت های موجود در بخش های مختلف تولید و ارایه خدمات مطلوب به مشتریان بهره‌برداری خواهیم كرد.

انتهای پیام

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.