2020/04/08
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين
اقدامات گسترده برای پیشگیری از ابتلا به بیماری كرونا در سطح گروه صنعتی ایران خودرو
رصد مستمر وضعیت سلامت كاركنان:

اقدامات گسترده برای پیشگیری از ابتلا به بیماری كرونا در سطح گروه صنعتی ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو با ایجاد رویه ای یكپارچه و سازماندهی شده و با استفاده از ابزارهای متعدد اطلاع‌رسانی در تلاش برای پیشگیری از ورود كروناویروس به این مجموعه صنعتی است.

کارآمدنیوز- برمبنای این گزارش، از دو هفته گذشته اقدامات متعددی از طریق ابزارهای اطلاع رسانی موجود در گروه صنعتی ایران خودرو در قالب، اطلاعیه، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، ویدئو نسبت به آگاه‌سازی كاركنان درمورد نحوه پیشگیری از ابتلا به كرونا ویروس و راه های مقابله با آن صورت گرفته است. 
به گزارش ایکو پرس ، محتوای این پویش كه توسط كمیته و ستاد بحران منابع انسانی به تصویب رسیده، اطلاع رسانی و آگاه سازی در سطح گروه صنعتی ایران خودرو است. جامعه هدف این پویش، خانواده بزرگ ایران خودرو مشتمل بر كاركنان و اعضای خانواده آنان است. 
تهیه ماسك‌های فیلتردار و توزیع میان پرسنل ایران خودرو، انجام بازدیدهای روزانه و ساعتی از تمامی اماكن مرتبط با بهداشت و سلامت كاركنان، حذف غذاهای كبابی و ماست و قرار دادن مركبات در سبد غذایی كاركنان و ممانعت از حضور كاركنان دارای بیماری خاص نیز از دیگر اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته است. 
همچنین تیم های مجهز به ابزار ویژه كنترل دمای بدن، سلامت كاركنان را به صورت مستمر مورد پایش قرار می دهند. 
برمبنای این گزارش، پیامك‌های آموزشی ارسال شده به تلفن همراه نیز بخشی از اقدامات صورت گرفته در راستای آگاه سازی كاركنان است كه ارسال این پیام ها همچنان ادامه دارد. 
طبق تصمیمات ستاد مدیریت بحران ایران خودرو، علاوه بر قرار دادن استندهای آموزشی در مبادی ورودی و خروجی شركت، متون چاپی آموزشی و اطلاعیه های مصور میان كاركنان توزیع شده و موارد آموزشی در تابلوهای اطلاع رسانی نیز نصب شده است. در همین راستا، جلسات آموزشی متعددی نیز با نمایندگان كاركنان، مدیران و روسای HSE در سطح گروه صنعتی ایران خودرو به منظور انتقال موارد آموزشی به كاركنان مجموعه برگزار شده است. 
این گزارش تاكید می كند، اقدامات ایران خودرو طبق پروتكل های اجرایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی درحال اجرا و پیگیری است و تا كنترل كامل بیماری كرونا در سطح كشور ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.