2020/04/08
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين
رعایت استانداردهای كاهش آلایندگی با مدیریت سبدی دی اكسید كربن
دربیانیه اختتامیه همایش بین المللی موتور های درون سوزمطرح شد :‌

رعایت استانداردهای كاهش آلایندگی با مدیریت سبدی دی اكسید كربن

یازدهمین همایش بین‌المللی موتورهای درون‌سوز با قرائت بیانه‌ای 13بندی و تشكیل كارگروه مشترك با حضور مراكز تحقیقاتی موتور خودرو، دانشگاه‌ها و شركت‌های دانش‌بنیان با هدف تدوین و بازنگری استانداردها و قوانین حمایتی در راستای حفاظت از محیط زیست به كار خود پایان داد.

کارآمدنیوز- یازدهمین همایش بین‌المللی موتورهای درون‌سوز و نفت با همكاری گروه صنعتی ایران خودرو، سازمان حفاظت از محیط زیست، سازندگان قطعات و مجموعه مربوطه درحوزه موتور خودرو و سازمان‌های دانش‌بنیان با رویكرد تعامل صاحبان فن‌آوری نوین در موتورهای مجهز به فن‌آوری پاشش مستقیم، پایه گاز طبیعی، تمام برقی، دورگه و سوخت‌های جایگزین برگزار شد.
به گزارش ایکو پرس ، در مراسم اختتامیه این همایش بیانبه‌ای در 13 بند قرائت شد كه از نكات مهم این بیانیه می‌توان به اهداف راهبردی اقتصادی پایدار، ‌رونق تولید، رعایت استانداردهای كاهش آلایندگی با مدیریت سبدی دی اكسید كربن صورت گیرد، اشاره كرد.
تدوین استاندارد آلایندگی خودروهای گازسوز متناسب با اثرات آلایندگی متصاعد شده مطابق با ویژگی‌های سوخت پاك از دیگر نكات بیانیه اختتامیه همایش بین المللی موتورهای درو ن‌سوز و نفت است.
همچنین در این بیانیه عنوان شده با تاكید مدیرعامل ایران خودرو، كارگروه مشتركی با حضور مراكز تحقیقاتی موتور خودرو، دانشگاه ها، شركت‌های دانش‌بنیان و با محوریت انجمن علمی موتور ایران با هدف تدوین و بازنگری استانداردها و قوانین حمایتی در راستای حفظ محیط زیست تشكیل شود. این كارگروه مسئولیت همكاری مراكز صنعتی و دانشگاهی، پیگیری و اجرای طرح‌های علمی و پژوهشی را در راستای اجرای نقشه راه قوای محركه براساس اسناد بالادستی را برعهده خواهد گرفت. 

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.