افزایش سرمایه ۸۲ درصدی/ تقسیم سود ۷۰ریالی/ افزایش ۸۵۰ درصدی سود خالص
برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی و سالیانه سمیکو

افزایش سرمایه ۸۲ درصدی/ تقسیم سود ۷۰ریالی/ افزایش ۸۵۰ درصدی سود خالص

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده، مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا با حضور ۵۹ درصد از سهام‌داران و نماینده رسمی سازمان بورس در محل سالن اجتماعات مجتمع ایرانیان برگزار شد.

کارآمدنیوز - در این مراسم گزارش فعالیت هیات مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام سال مالی منتهی به 98.10.30 و دوره ماهه منتهی به 98.12.29 و گزارش حسابرس قانونی قرائت شد و به تایید سهامداران رسید. همچنین شركت حسابرسی آرمان آروین پارس به مدت یكسال برای انجام امور حسابرسی و روزنامه كثیرالانتشار اطلاعات نیز همانند سال گذشته به عنوان مرجع رسانه‌ای شركت سرمایه‌گذاری سمیكو انتخاب شدند.

به گزارش سایپا نیوز ، در ادامه این مجمع به پیشنهاد هیئت مدیره مقرر شد سهام هر یك از سهامداران در طی مدت دو سال ۸۲ درصد افزایش یافته و ۷۰ ریال نیز به عنوان سود سهام سال گذشته به حساب سهامداران واریز شود.

گفتنی است با تلاش هیئت مدیره، مدیرعامل، مدیران، پرسنل و همراهی سهامداران، سود خالص شرکت برای دوره ۱۴ ماهه نسبت به دوره مشابه سال قبل با رشد ۸۵۰ درصدی به رقم ۱۰۷۰ میلیارد ریال رسیده است.

در پایان امیر چراغعلی، مدیرعامل شركت سرمایه‌گذاری كاركنان گروه سایپا در پاسخ به پرسش‌های سهامداران حاضر در مجمع، از تلاش شبانه روزی این شركت برای ورود سهام سمیكو به بازار رسمی بورس تا پایان امسال خبر داد و ابراز امیدواری كرد كه سهامداران در سال ۹۹ بورسی شدن این شركت را جشن بگیرند.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.