شاهین می تواند نگاه ها به صنعت خودرو را تغییر دهد
تازه وارد سایپا 5/ عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی:

شاهین می تواند نگاه ها به صنعت خودرو را تغییر دهد

عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: اگر مردم با خودرو شاهین و ویژگی های آن آشنا شوند به طور قطع نگاه شان نسبت به گروه خودروسازی سایپا و حتی صنعت خودرو تغییر خواهد كرد.

کارآمدنیوز- یحیی فتحی درباره خودرو شاهین و اینكه این خودرو تا چه حد می تواند بر بازار خودرو اثر بگذارد، تصریح كرد: طی این سال ها همواره گروه خودروسازی سایپا با خودروی پراید مورد سنجش و ارزیابی قرار می گرفت، حال با تولید خودرو شاهین و حذف پراید، نگاه ها به این شركت خودروسازی تغییر خواهد كرد.

به گزارش سایپا نیوز ، وی ادامه داد: خودرو پراید به دلیل مشكلاتی كه داشت در بین مردم شهرت و خوشنامی نداشت و همواره عملكرد سایپا به واسطه این خودرو زیر سئوال می رفت، ولی طراحی و تولید شاهین و خودروهای مشابه می تواند فرصت جدیدی برای پیشرفت و توسعه گروه خودروسازی سایپا باشد.

معاون اقتصادی و توسعه رقابت مرکز ملی رقابت گفت: خودرو شاهین از نظر فناوری توسعه یافته و محصولی است كه اگر به صورت اتوماتیك تولید شود، امكان صادرات آن نیز فراهم خواهد شد.

وی با بیان اینكه طراحی و تولید محصول شاهین نشان داد كه گروه خودروسازی سایپا توانمند است و امكان تولید خودروهای پیشرفته و مطابق با استانداردهای روز را دارد، افزود: خودرو شاهین قابل رقابت با محصولات گذشته سایپا نیست؛ این خودرو به جهت استانداردهای 85 گانه و آلایندگی زیست محیطی وضعیت بسیار خوب و مطلوبی دارد و قطعا با تولید كیفی آن مردم از این خودرو استقبال خواهند كرد.

این عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: برای اینكه تفكر و دیدگاه مردم نسبت به گروه خودروسازی سایپا تغییر كند، توصیه می كنم كه این مجموعه با تمام قوا نسبت به معرفی شاهین در فضای مجازی اقدام كند.

وی تصریح كرد: اگر مردم با ویژگی های شاهین آشنا شوند، متوجه خواهند شد كه صنعت خودرو در مسیر پیشرفت و رشد قرار گرفته است؛ سیاست گذاران هم بایستی با مزایای این خودرو آشنا شوند تا تصویر واقعی از صنعت خودرو داشته باشند.

فتحی گفت: با طرحی خودرو شاهین، سایپا نشان داد كه می تواند كارهای بزرگ تری در عرصه خودرو انجام دهد.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.