عرضه پنج محصول سایپا با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۰
شرایط جدید پیش‌فروش محصولات گروه سایپا اعلام شد؛

عرضه پنج محصول سایپا با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۰

عرضه پنج محصول سایپا با موعد تحویل تابستان ۱۴۰۰

کارآمدنیوز- در این طرح، چهار محصول ساینا دنده‌ای، تیبا2، تیبا صندوقدار و سایپا 151 با موعد تحویل تیر، مرداد و شهریور 1400 و خودرو كوییك. آر با موعد تحویل شهریور سال آینده عرضه خواهند شد.

به گزارش سایپا نیوز ، در طرح مذكور، قیمت نهایی خودرو براساس قیمت روز در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود و زمان تحویل خودروها در هفته چهارم ماه‌های ذكر شده است.

متقاضیانی كه از خردادماه امسال جهت شركت در روش فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یكساله و پیش‌فروش مشاركت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت كد كاربری و رمز عبور اقدام كرده و از منتخبان طرح‌های مذكور نبوده‌اند، نیاز به دریافت مجدد كد كاربری و كلمه عبور ندارند.

تمامی محدودیت‌های اعمال‌شده در طرح‌های قبلی فروش در این طرح نیز برقرار خواهد بود و پس از انجام قرعه‌كشی، منتخبان می‌بایست ظرف 72 ساعت نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش‌پرداخت قیمت خودرو اقدام كنند.

در طرح پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در زمان صدور دعوتنامه، مبلغی از بهای خودرو كسر می‌شود، سند خودرو به‌مدت یك‌سال در رهن شركت سایپا باقی خواهد ماند و باقیمانده بهای خودرو و هزینه‌های متعلقه در زمان فك رهن دریافت می‌شود.

متقاضیان می‌توانند از ساعت 10 صبح چهارشنبه 9 مهرماه به‌مدت سه‌روز به‌صورت شبانه‌روزی با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت كد كاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام كنند.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.