فروش فوق العاده مرحله هشتم ایران خودرو امروز ۳۰ آبان ۹۹

فروش فوق العاده مرحله هشتم ایران خودرو امروز ۳۰ آبان ۹۹

آغاز فروش فوق‌العاده ۴ محصول ایران‌خودرو امروز ۳۰ آبان ۹۹ صورت می‌پذیرد.

کارآمدنیوز- گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور اجرای سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات خود را با عرضه چهار محصول آغاز کرده است. در ادامه این خبر جزئیات فروش فوق العاده ایران خودرو و همچنین لیست محصولات عرضه شده در هشتمین مرحله فروش فوری ایران خودرو و شرایط فروش فوری ایران خودرو و سایر اطلاعات را برای متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوری ایران خودرو می‌آوریم.

 به گزارش ایکو پرس ،به گزارش راهبرد معاصر؛ ثبت نام ایران خودرو امروز 30 آبان 99 از طریق سایت ایران خودرو انجام می گردد. شرکت ایران خودرو در هشتمین مرحله از فروش که به صورت فوری و فروش فوق العاده انجام می پذیرد 4 محصول خود را به صورت فروش فوق العاده عرضه می کند. در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو که از روز پنج شنبه 29 آبان 99 به مدت 3 روز ادامه دارد 4 محصول ایران خودرو به فروش می رسدو در هشتمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو قیمت تمام خودرو های عرضه شده در این مرحله از فروش فوری قطعی بوده و زمان تحویل خودرو ها در هشتمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو 3 ماهه به مدت 90 روز است. در هشتمین مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU۵، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود. در طرح فروش فوری ایران خودرو  که از پنج‌شنبه ۲۹ آبان به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU۵، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود.
مشتریان نهایی این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.