2021/04/14
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين
پروتکل‌ها رعایت شدند، کلیپ واضح نیست!
پاسخ هواپیمایی تابان به اعتراض مسافران:

پروتکل‌ها رعایت شدند، کلیپ واضح نیست!

در حالی که پرواز کیش-تهران که مورد اعتراض به سبب رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی قرار گرفته بود، مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان اعلام کرد: در این پرواز پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده و لود پرواز ۶۰ درصد بوده است.

کارآمدنیوز-   روز سه شنبه خبری منتشر شد مبنی بر اینکه چند روز پیش در حالی که برخی مسافران پرواز کیش – تهران به رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی توسط یکی از شرکت‌های هواپیمایی معترض بودند، یکی از مسئولان این ایرلاین از آن‌ها با لحنی تهدید آمیز خواست که مزاحم پروازشان نشوند!

به گزارش ایسنا ، کیلیپ ارسالی این مسافر معترض که در این گزارش منتشر شده است به وضوح نشان می‌دهد فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌ محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر رعایت نشده و بسیاری از صندلی‌ها پر شده است و مسافران کنار یکدیگر نشسته‌اند.

همین مساله موجب می‌شود که مسافران نزد مسئول ایستگاه بروند و نسبت به این مسئله اعتراض کنند اما اینگونه با لحن تهدید آمیز و نادرست با آن‌ها برخورد می‌شود.

در پی انتشار این گزارش، مرضیه جعفرزاده – مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی تابان در این باره اظهار کرد: در این پرواز پروتکل‌های بهداشتی رعایت شده است تعداد ۱۰۸ نفر مسافر در این پرواز پذیرش شده که ۱۰ نفر از آن‌ها کودک بوده‌اند و این مسئله نشان می‌دهد پروتکل محدودیت ۶۰ درصدی پذیرش مسافر رعایت شده است.

وی در پاسخ به سوالی که در تصاویر منتشر شده مشخص است که مسافران کنار یکدیگر نشسته‌اند و این اتفاق  چرا رخ داده است؟ گفت تصاویر منتشر شده وضوح کافی ندارد اما کودکان باید کنار پدر یا مادرشان بنشینند وبرخی از خانواده‌ها نیز با تمایل خودشان در هواپیما کنار یکدیگر می‌نشینند اما بلیت صندلی‌های آن‌ها از هم جداست.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.